Özellikle yabancı sporcularda pek fazla gördüğümüz bir marka olan MyProtein, Ülkemize yeni gelen bu ürünü ilk incelemeye alan tabiki de biz olmalıydık. Marka hakkında birkaç bilgi vermek gerekirse, yaklaşık 11 yıllık bir deneyime sahip olan  MyProtein özellikle ürünlerinde kaliteyi her zaman bir adım önde tutmuştur ve firma şuan gıda takviyesi pazarında 2020 yılında en iyi supplement firması olma yolunda büyük çalışmalar yapmaktadır.

1)İçerik Ve Performans 

MyProtein Impact Whey Protein 2,5 kilogram ağırlığa sahiptir. Bir kutuda toplam 100 servis ile uzun bir kullanım süresi tüketticilere sunmaktadır. İçeriğinde ise 19 gram whey protein bulundurmaktadır. Özellikle spor esnasında yıpranan kasların protein ihtiyacını en hızlı şekilde karşılamak için önemli bir miktar tabi whey olması da cabası. Ayrıca bir servisinde 102 kalori ve 1,9 yağ ve karbonhidrat bulundurmaktadır. Buda düşük yağ ve şeker değerleri ile diğer protein tozlarından bir adım önde olmasını sağlamaktadır.

MYPROTEİN IMPACT WHEY PROTEİN 2500GR ürün içeriği2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

MyProtein Impact Whey Protein aroma olarak gıda takviyeleri ürünlerinde pek fazla rastlamadığımız Nane Çikolata ve Mocha aromasına sahiptir. Açıkca söylemek gerekirse nane çikolata aromasını denemek nasip olmadı ama mocha aroması kahve tadında olduğunu belirtebilirim.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

myprotein impact whey protein 2500 gr

Kullanım Tavsiyesi

1 ölçek (25g) ürünü 500ml su ile karıştırarak günde 1 kez antrenmandan yarım saat önce veya antrenmanda sonra tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Protein.com’un büyük başarısı ile detaylı olarak incelemeye aldığımız MyProtein Impact Whey Protein ürünü hangisupplementler sınavını başarılı bir şekilde geçtiğini söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir