MyProtein markasının ürünlerini hız kesmeden incelemeye devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda markanın aminoasit kategorisinde çıkarmış olduğu MyProtein L-Glutamine incelemeye alacağız. Bundan önceki markanın protein tozu incelememizde başarılı bir ürün ile karşılaşmıştık bakalım bu glutamin ürünü ne kadar iyi?

myprotein_glutamine3

1)İçerik Ve Performans 

MyProtein L-Glutamine toplamda 250 gram kutu ağırlığına ve toplam 50 servis sayısına sahiptir. İçeriğinde yandaki tabloda da görebileceğiniz gibi 4,35 gram glutamin bulunmaktadır. Yağ, karbonhidrat, kolari, protein vb. başka bir madde içereğinde barındırmamaktadır.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Marka MyProtein L-Glutamine ürününde diğer markalara göre bir değişiklik yaparak glutamin ürününe aroma eklemiş. Tropik meyvelerden oluşan bu aroma hazır satılan meyve sulara benzediğini belirtebilirim.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

myprotein l glutamine 250 gr

Kullanım Tavsiyesi

1,5 ölçek (5g) ürünü 250-350ml su ile karıştırarak günde 1kez antremandan önce, antrenmandan sonra veya antrenman esnasında kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Açıkcası MyProtein L-Glutamine ürünü içerik bakımında bizi pek fazla tatmin etmedi. Ama fiyat performans ilişkisi ile değerlendirecek olursak iyi bir ürün olduğunu söylemekte fayda var.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir