nutrabolics_amino_power_2000_11

Nutrabolics serimize firmanın çıkarmış olduğu Nutrabolics Amino Power 2000 ile devam edeceğiz. Daha önce firmanın birkaç ürününü incelemeye almış ve firma hakkında bilgi vermiştik her zaman olduğu gibi bu yazımızda da firma hakkında konuşmak gerekirse Ülkemize 2013 yılının Ekim aylarında giriş yapan Nutrabolics firması hem en iyi içerik hemde yenilikçi vizyonu ile ürünleri formüle eden bir firma olduğunu söyleyebiliriz. Firma şuan  50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek global bir marka olduğunu teyit etmiştir. Son olarak firma ürettiği bütün ürünlerini kalite, performans ve saflık açısından ayrı ayrı testlere tabi tutmuştur. Peki ya bu ürün nedir ona açıklık getirmek gerekirse tablet forma olan bir kompleks amino asit ürünüdür ve kompleks yapısı sayesinde sporcuların günlük amino asit ve protein ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

 

 

 

1) İçerik Ve PerformansNutrabolics Amino Power 2000 325 Tablet içerik

Yandaki tabloda da göreceğiniz gibi üründe toplam 108 servis sayısı bulunmaktadır orta seviye bir sporcu için uzun süre kullanılabilecek bir ürün olduğu gayet açık ortada bcaa miktarı ise 3 gram bu miktar bir amino ürünü için ne yazık ki birazcık az son olarak ile  amino asit matriksine bakacak olursak toplamda 12 gram’dır son olarak tablodaki arjinin miktarı ise yine genel ortalamanın altında ama fiyat karşısında bu değerlerin az olduğu söylenebilir çoğu ürünün fiyatı içeriğini belirtir bazı markalar hariç.

 

Nutrabolics Amino Power 2000’in dikkat çeken özellikleri:

– Nutrabolics Amino Power 2000 Konsantre Whey ve Hidrolize Whey proteinden elde edilmiştir

– Her 1 kapsülünde 2000mg amino asit içermektedir

 

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Maalesef ki ürün tablet formda olduğu için herhangi bir aroması mevcut değildir. Bunun yanı sıra ürünün kullanım kolaylığı açısından tablet formu sayesinde gayet kolaydır.
nutrabolics_amino_power_2000_1

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

 

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç seviyesi sporcular için bu ürünün kullanılması ön görülmez orta seviye olarak belirlenen sporcular ise 5-8 ay civarındaki sporculardır.

Orta SeviyeSpordan 45dk önce 3 tablet ve spordan sonra 3 tablet alınız.

İleri SeviyeSpordan 45dk önce 6 tablet ve spordan sonra 6 tablet alınız.

 

İnceleme Özeti

Genel olarak ele aldığımız Nutrabolics Amino Power 2000 ürünü bizim inceleme yazımızdan maalesef ki geçemediğini belirtebilirim ürün zaten tablet formda olması lezzet bakımından hiç bir sorun teşkil etmemekte ama içerik bakımından ele aldığımız ürün diğer ürünlere kıyasla ortalamanın altında gözükmektedir.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir