nutrabolics_muscle_fusion

Ülkemize 2013 yılının Ekim aylarında giriş yapan Nutrabolics firması hem en iyi içerik hemde yenilikçi vizyonu ile ürünleri formüle eden bir firma olduğunu söyleyebiliriz. Firma şuan  50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek global bir marka olduğunu teyit etmiştir. Son olarak firma ürettiği bütün ürünlerini kalite, performans ve saflık açısından ayrı ayrı testlere tabi tutmuştur. Firma hakkında bu kadar bilgiyi sizlerle paylaştığımıza göre şimdi de bu firmanın çıkarmış olduğu Nutrabolics Muscle Fusion Protein tozunu incelemeye alacağız.

 

 

1) İçerik Ve PerformansNutrabolics Muscle Fusion Protein 2270 Gr1

Evet arkadaşlar içerik kısmına başlayabiliriz sağ tarafta içerik tablosunu gördüğünüzde bu nedir diye bir tepki verdiğinizi duyuyor gibiyiz diğer ürünlerin içerikleri sayfalar kadar çok iken bu üründe bu kısım biraz az gözüküyor. İçeriklere bakacak olursak protein miktarı 25 gram olarak karşımıza çıkıyor buda diğer protein tozlarını göz önüne alırsak gayet normal gözüküyor. Bunların yanında üründe her ne kadar içerik tablosunda gözükmese de ürün CLA içeriyor buda protein tozlarında alışılmadık bir madde CLA özet geçmek gerekirse vücutta yağ depolanmasını engelleyen bir maddedir. Eksiklerine bakacak olursak BCAA gibi amino asit gruplarının üründe bulunmaması oldukça eksi yanı olduğunu belirtebilirim.

 

Nutrabolics Muscle Fusion’ın dikkat çeken özellikleri: 

– Kompleks protein karışımı:

  • İzole Whey Proteini
  • Hidrolize Whey Proteini
  • Micellar Kazein
– CLA içeriği
– Lif ve yulaf içeriği

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Nutrabolics Muscle Fusion Protein tozunda şuanda 3 aroma bulunmaktadır. Bunlar çilek, çikolata, vanilya olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun gibi fazla bilinmeyen markalarda almadan önce  en büyük yargılardan biride her zaman tad kısmı olmuştur ama bu üründe böyle bir sorun olmadığını belirtmeliyim. Kullanım kolaylığı ise her zaman ki gibi toz formda bulunan protein kullanım ve kana karışım açısından oldukça iyi.

3) Fiyat Ve Bulunabilirliknutrabolics_muscle_fusion

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

Spordan sonra 1 ölçeği 300ml su ile karıştırarak alınız. Günde 2 ölçekten fazla almayınız.

Orta Seviye

Spordan 45dk önce ve spordan sonra 1 ölçeği 300ml su ile karıştırarak alınız. Günde 2 ölçekten fazla almayınız.

İleri Seviye

Spordan 45dk önce ve spordan sonra 1 ölçeği 300ml su ile karıştırarak alınız. Ek olarak sabahları kalktıktan sonra ya da geceleri yatmadan önce alınabilir.  Günde 3 ölçekten fazla almayınız. .

İnceleme Özeti

Özet olarak ürün bir protein tozu için oldukça optimum seviye de ama içerik olarak BCAA gibi önemli amino asitlerini içermemesi eksi tarafı bunun yanında içeriğinde CLA bulunması oldukça dikkat çeken özelliği, tad konusunda ise gayet iyi hangisupplementler olarak 100 üzerinden ürüne bir puan vermek gerekirse 60 civarında bir oy kullandığımız söyleyebilirim.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir