nutrade_glutamine_720

 

Supplement pazarında bir anda bütün kategorilere giriş yapan bir marka olan Nutrade, hammadde alımlarını Almanya’dan yana kullanmıştır. Firmanın özellikle protein tozu ülkemizde fazlaca rağbet görmüştür ama bu yazımızda başka bir kategoriye ait olan Glutamin ürünü incelemeye alacağız.

 

 

 

nutrade_glutamine_72021)İçerik Ve Performans 

Nutrade L-Glutamine bir servisinde toplam 7 gramdan oluşmakla birlikte toplam servis sayısı 100’dur. Uzun kullanım açısından servis sayısı oldukça iyi. İçeriği ise genel olarak 5 gram glutamin, 3,5 gram Protein oluşmaktadır. Bir glutamin iyi olması için içerisinde sadece glutamin olmaması gerektiğini belirtelim. Çünkü üründe ne kadar ekstra içerik var ürünün kalitesini o kadar iyi olduğunu gösteri tabi bunlar gramajlarına da bağlıdır.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Nutrade L-Glutamine diğer glutamine ürünlerinde pek de fazla rastlamadığımız çilek aroması mevcuttur. Milkshake anırdığını belirtelim. Kullanım kolaylığı ise toz formda olması ürün için avantajlı bir kısım.

 

3) Fiyat Ve Bulunabilirliknutrade_glutamine_7203

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Orta Seviye

Günde 1-2 defa 7 gram ürünü (1 çay kaşığı) 350 ml su ile antrenmandan önce veya sonra karıştırarak tüketiniz.

İleri Seviye

Günde 1-2 defa 7 gram ürünü (1 çay kaşığı) 350 ml su ile antrenmandan önce ve sonra karıştırarak tüketiniz.

İnceleme Özeti

Nutrade L-Glutamine hem içerik hem lezzet bakımından hangisupplement sınavından geçtiğini söyleyebiliriz. Özellikle içerik bakımından oldukça iyi bir ürün.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir