Puanlama

95
En iyi 10 protein tozu arasında bulunan özel Alman üretimi olan Nutrade ülkemizde yeni olan ancak ürün formülasyonu konusunda ciddi bir tecrübeye sahip olan bir markadır.
Fiyat 90%
Etki/Performans 97%
Tad 98%

En iyi 10 protein tozu arasında bulunan özel Alman üretimi olan Nutrade ülkemizde yeni olan ancak ürün formülasyonu konusunda ciddi bir tecrübeye sahip olan bir markadır. Yüksek biyolojik değere sahip olan Nutrade Premium Protein ürünü ise CFM filtreleme teknolojisi ile elde edilmiştir. Nutrade Premium Protein %77.2 gibi yüksek bir protein oranına sahip ender kompleks protein ürünlerinden biridir. Şimdi sizler için nutrade bu isolate protein tozunu incelemeye alacağız.

nutrade-preimum-isolate

 

 

 

1) İçerik ve Performans

Özellikle yüksek miktarda içerdiği ve BCAA ve saf glutamin sayesinde formuna dikkat eden ve hızlı bir şekilde yüksek miktarda protein almak isteyen sporcuları için geniş içeriğe sahip olan nutrade protein tozu

içerik hangisupplement

 

Yukarıdaki tabloya bakacak olursak görüldüğü üzere 26 gr. Protein ve yaklaşık 20 gram bcaa içeriyor buda bir serviste alabileceğiniz yüksek miktarda takviye anlamına geliyor onun yanına sıra

 

Nutrade Premium Isolate Protein’in dikkat çeken özellikleri:

– CFM filtreleme teknolojisi ile geliştirilmiş İzole Whey Protein içeriği

– Her 1 servisinde saf formda 4500mg Glutamin amino asit

–  Aspartam tatlandırıcısı içermiyor

– Yüksek biyolojik değer

– 0 şeker ve yağ oranına sahip

– %87.30 protein oranına sahip

– Ek olarak %15 oranında 500 Dalton izole whey içeriyor

– BCAA ve saf Glutamin oranı

 

 

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Şuanda ürünün piyasada hiç kulağa denk gelmeyen cofee latte aroması ve onun yanında sık kullanılan çilek aroması bulunmaktadır. Cofee latte aroması hakkında ise verebileceğimiz en iyi örnek soğuk su veya süt ile karıştırıldığında aynı soğuk kahve tadında olması tad bakımından ise bağımlılık yapacak bir tadı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle sıcak yaz günlerinde soğuk sıvı ile karıştırıldığında inanılmaz bi serinlik sağlıyor. Kullanım kolaylığına bakacak olursak ise spordan hemen sonra 250ml su ile 1 servisi(30 gram) karıştırarak almanızı tavsiye ederiz.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

Ürüne değerleri ve etkisi bakımından fiyatına bakacak olursak uygun bir konumda olduğunu görebiliriz. Bunun yanı sıra bulanabilirlik bakımında kolayca supplement mağazalarından tedarik edebilirsiniz.

İnceleme Özeti:

Özellikle bi anda yüksek miktarda protein ve çabuk gelişim ihtiyacı duyan kişiler için kesinlikle önerebileceğimiz bir ürün. Bunu yanı sıra piyasada bulunan diğer ürünlere göre değerleri de oldukça yüksek. Ürün kullanım bakımından da sınıfı geçmiş durumda hiçbir topraklama etkisi yok ve definasyon döneminde sporcular içinde 0 şeker ve yağ oranına sahip olması ayrıcalık bir ürün olmasını sağlıyor.

 

4 Yorum

 1. serdar
  31/07/2015 at 13:43 — Cevapla

  Dünyada bir tek Türkiye’de satılan bir markadır Nutrade. Nasıl dünyanın en iyi 10 protein tozundan biri olabilir? Kaynak verebilir misiniz?

  Arkadaşlar nutrade markasını çok araştırdım fakat Türkiye haricinde satılmamakta, bu yüzden bilinen markalardan şaşmamanızı öneririm.

  • 16/10/2015 at 12:30

   Merhaba serdar bey ;
   Dünyada ve ülkemizde büyük bir kitleye sahip olan menshealth Türkiye dergisinden alıntı yapılarak ürünün en iyi 10 protein tozu arasında yer aldığını belirtmek isterim.

 2. serdar
  18/11/2015 at 22:23 — Cevapla

  Merhaba Ozcan Bey,

  MensHealth dergisinin herhangi bir gecerliligi yoktur. Sizden ricam nutrade Almanyanın web adresini vermeniz vede Turkiye dısında birkac kullanıcı yorumu gondermeniz.

 3. erkan
  26/12/2016 at 09:28 — Cevapla

  konuyu biraz hortlattım fakat Serdar beyinde dediği gibi, türkiye dışında hiçbir yerde ürün hakkında bilgi yok. bodybulding.com da markayla alakalı bir bilgi yok. Sanırsam almanyadan firmalardan noname olarak alıp burda paketlenip satılıyor.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir