nutrade_premium_protein_2250_grhangisupplementTürkiye’de yayınlanan bir spor dergisi tarafından en iyi 10 protein tozu arasına girmeyi başaran özel Alman üretimi olan Nutreade ülkemizde yeni olan ancak ürün formülasyonu konusunda ciddi bir tecrübeye sahip olan bir markadır. Diğer izole nutrade protein tozundan bir farkı ise daha çok whey protein ağırlıkta olmasıdır tabiki de daha birden fazlada farkı bulunmaktadır.

1) İçerik ve Performans

İlk olarak protein miktarına göz atacak olursak 23,1 gram olarak karşımıza çıkıyor buda diğer protein tozlarına göre ortalama bir miktar olduğunu belirtebilirim. Onun yanında ürünün içerik bakımında belkide en iyi noktaları bana göre bir servisinde 4,9 gram bcaa ve 4,5 gram glutamin amino asiti içermesidir. Bu sayede antrenman sonrası tüketeceğiniz bir servislik bu ürün kasların onarılmasını ve gelişmesine müthiş katkı sağlayacaktır. Birde üründe bulunan yağ, şeker ve karbonhidrat olayı minimum seviyede olmasından dolayı özellikle definasyon döneminde protein tozu bulmakta zorlanan için gayet uygun.

nutradepremiumproteintozuhangisupplement

 

Nutrade Premium Protein’in dikkat çeken özellikleri: 

– Yüksek biyolojik değere sahip CFM teknolojisi ile elde edilmiş %65 oranında İzole Whey protein içeriği

– Servis başına 4,9 gram BCAA

– Servis başına 4,5 gram Glutamin

– Aspartam içermiyor

– Gluten içermiyor

– 0’a yakın Laktoz içeriği

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Nutrade Premium Protein iki farklı aroması bulunmaktadır bunlar çikolata ve çilektir ve şuan bu firmaya ait aroma konusunda negatif bir yoruma denk gelmiş değiliz. Bu üründe çikolata tadını kesinlikle tavsiye ediyoruz özellikle protein tozlarını süt ile içen bir sporcu iseniz milkshake tadını alabilirsiniz.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

Aslında her ne kadar bizim için içerik önemli olsa da fiyat konusu da bir o kadar önem taşımaktadır. Bu üründe ise içerik ve servis miktarını baz alacak olursak fiyat gayet normal olarak görülüyor.

Kullanımı

Başlangıç Seviyesi

Spordan hemen sonra 1 servis (2 ölçek) alınız.

Orta Seviye

Spordan 45dk önce ve spordan hemen sonra 1 servis (2 ölçek) alınız.

İleri Seviye

Spordan 45dk önce ve spordan hemen sonra 1 servis (2 ölçek) alınız. Ek olarak sabahları kalktıktan sonra 1 servis daha alınabilir.

İnceleme Özeti:

Kısaca bu incelememizi anlatacak olursak ürün içerik bakımından ortalama protein tozlarının üstende bulunmaktadır bize göre bunların başlıca sebepleri bcaa ve glutamin miktarıdır. Bu sebeplerden ötürü Nutrade Premium Protein tozu hangisupplemenler inceleme sınavını başarıyla geçtiğini söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir