Puanlama

85
Kilo alma sorunu yaşayanlar için çok ideal bir üründür ayrıca kompleks karbonhidrat içeriği sayesinde sporcuların hacim almalarına da yardımcı olabilir.
Performans/Etki 92%
Fiyat 93%
Tad 70%

 

 

Alman üretimi olan Nutrade Weight Gainer. Bu yazımızda ele alacağız. Mensheath dergisine göre şuan en iyi 10 kilo aldırıcılar içersinde 8. Sırada yerini koruyor her ne kadar 8. Sırada olsa gerçektende çok ideal ve etkili bir ürün olan nutrade weight gainer sizin için detaylı olarak incelemeye alacağız.

 

 

 

 

 

Triceps 3

 

 

 1) İçerik ve Performans

 

Diğer kilo aldırıcılardan çok daha farklı bir içeriğe sahip olan nutrade weight gainer. Yulaf unundan elde edilen karbonhidrat içeriği sayesinde çok daha besleyici özelliği ön plana çıkıyor. Kilo alma sorunu yaşayanlar için çok ideal bir üründür ayrıca kompleks karbonhidrat içeriği sayesinde sporcuların hacim almalarına da yardımcı olabilir.

Protein içeriği olarak zenginleştirilmiş yumurta beyazı içeriyor. Düşük yağ oranına sahiptir. Şeker ve Maltodekstrin, Dekstroz, Fruktoz vb maddeleri içermez. Servis basına / 100 gr da 3,2 gr ekstra BCAA, Glutamine ve Arjinin.

içerik hangi supplement

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Şuan tek aroma çeşidi olan çilek aromalı nutrade weight gainer gerçektende güzel bir lezzette sahip. Ürünün kullanılma tavsiyesi ise 4 ölçek ürünü 400-500ml yağlı süt ile karıştırarak günde 1-2 defa ara öğün veya antreman sonrası ilk öğün olarak kullanabilirsiniz.

 

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

Bildiği üzere gainer ürünleri gerçekten pahalı bulunuyor ama nutrade firmasının bu gainer ürünü hem performans hemde fiyat bakımından diğer ürünlere göre çokta uygun bir fiyat ile tüketicilere sunuyor. Bulunabilirlik bakımından istediğiniz her hangi bir supplement mağazasından bulabilirsiniz veya yazımızın altında bulunan satın al butonuna tıklayarak ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

İnceleme Özeti:

Kilo alma ve hacim kazanma gibi bir probleminiz var ise kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir ürün. Özellikle kısa sürede iyi hedeflere bu takviye sayesinde ulaşabilirsiniz. Unutmadan tabiki de beslenme alışkanlıklarınızı da doğru yapmakta fayda var. Bildiği üzere bu bir algoritma gibi tepeden aşağı doğru sıralı bir şekilde olmalı yani iyi bir beslenme ve gainer takviyesi ile iyi bir hacim ve kilo artışı sağlayabilirsiniz.

 nutrade-weight-gainer

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir