Puanlama

82
En iyi 10 yağ yakıcı arasında bulunan nutrade. Alman üretimi olması yanında özel yağ yakıcı karışımı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Benzeri çok fazla olmayan sıvı formda Termojenik içeriği ile çok ciddi bir yağ yakımı sağlayan bu ürün yağ oranını gerçekten alt seviyelere düşürmeye çalışanlar için çok idealdir.
Fiyat 92%
Tad 65%
Etki/Performans 90%
En iyi 10 yağ yakıcı arasında bulunan nutrade. Alman üretimi olması yanında özel yağ yakıcı karışımı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Benzeri çok fazla olmayan sıvı formda Termojenik içeriği ile çok ciddi bir yağ yakımı sağlayan bu ürün yağ oranını gerçekten alt seviyelere düşürmeye çalışanlar için çok idealdir. Bu yazımızda ise bu ürünü detaylı olarak içeriğini inceleyerek kimlerin kullanması gerektiğini ve nasıl kullanılması gerektiği gibi konuları ele alacağız.
nutrade-lcarnitine
 

 

 

1) İçerik ve Performans

Yağ yakıcı almaya karar verirken tabikide ilk göze çarpan özelliklerden biride Karnitin miktarı ve kafein içeriğidir.Aşağıdaki içerik tablosunda da gördüğünüz üzere karışım olarak hazırlanan bu yağ yakıcı ürün toplam 3500 mg değere sahiptir buda bir yağ yakıcı olarak ciddi anlamda ortalamının üstünde olması anlamına geliyor tabikide bu değer gayet iyidir. Bunun yanında Likid formu sayesinde kullanımı kolay olan ve kana hızlı bir şekilde karışan Nutrade L-Carnitine Xtreme 3000 ürünü bir çok sporcunun birinci tercihleri arasında yer almaktadır.Tamamen sıfır şeker olmasına bağlı olarak Nutrade L-Carnitine Xtreme 3000 ürünü hiç bir şekilde kalori alımına neden olmamakta, fit bir form sağlamaktadır.

Ekran Alıntısı

 

Nutrade Xtreme 3000’in dikkat çeken özellikleri:

– Sıvı termojenik formülasyonu sayesinde daha hızlı emilim ve saf içerik

– L-Karnitin içeriğine sahip

– En etkili Kafein formlarından Anhidroz Kafein (Caffeine Anhydrous) içeriği

– Metabolizma hızlandırıcı özelliği olan L-Tirozin amino asit içeriği

– Termojenik ürünlerin en etkili ham maddelerinden biri olan Piperin (aynı zamanda karabibere acılığını veren maddedir)

– Saf Karnitin içeriği

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Tad olarak bakıldığın ürünü içerken piperin maddesinin verdiği etki ile acı bir tadı olduğunu söyleyebiliriz ama aroma bakımından ise limon seçeneği ile supplement marketlerinde temin edebilirsiniz.Kullanım kolaylığında ise ürünü satın aldığınızda ürün kutu içerisinde ampüller şeklinde gelmektedir bu sayede spordan 30dk önce 1 tüp almanız sizi spor sırasında çok terletecek ve yağ yakımınızı hızlandıracaktır.

 

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

Nutrade Xtreme 3000 şuan çoğu supplement mağazasında indirimli olarak satılmaktadır. Yağ yakıcı olarak ürünün fiyatını değerlendirecek olursak ürün ciddi anlamda optimum bir fiyata sahip. Bulunabilirlik bakımından ise alman üretimi olan nutrade xtreme 3000 tüm supplement mağazalarından bulabilir ve internet üzerinde de tedarik edebilirsiniz.

 

İnceleme Özeti:

Hangi supplementler olarak sizin için incelediğimiz nutrade xtreme 3000 yağ yakımı ve performans bakımından sınıfı geçmiş bulunmaktadır. Ürünün tek negatif yanı lezzet kısmında belirtiğimiz gibi piperin maddesinden ötürü hafif acı bir tadı olması.Nutrade xtreme 3000’ni kilo vermek ve fit bir görünüme sahip olmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyoruz.

1 Yorum

  1. rasko
    13/08/2015 at 16:24 — Cevapla

    BE sports thermo blend lcarnitine incelemesi yaparmısınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir