nutrend_bcaa_500grGenel olarak sporcu gıda takviyeleri dünyasında temelleri eskilere de dayansa yeni yeni ismini duymaya başladığımız nutrend firmasının piyasaya sunduğu Nutrend Compress BCAA 4:1:1 incelemeye alacağız. Firma çek Cumhuriyetinde faaliyetlerini sürdürmektedir ve 1993 yılında kurulmuştur. Türkiye pazarına sağlam adımlarla girmeyi de başarmıştır.

BCAA için detaylı bilgileri öğrenmek için tıklayınız.

 

1) İçerik Ve PerformansNutrend Compress BCAA 411 500 Gr içeriktablosu

Tabii ki de bir bcaa ürününü incelemeye aldığımızda ilk bakacağımız değerler Yapı taşları olan Lösin, İzolösin, Valin’dir. Yandaki tabloda da göreceğiniz gibi bu yapı taşları değerleri gayet iyi gözükmekte bu üründe toplam 6 gram bcaa bulunmaktadır. Orta  seviye bir sporcuyu ele aldığımızda bu miktar günlük ihtiyacın %80’nini oluşturmaktadır. Bunun haricinde üründe ekstra olarak 2,7 gram glutamin bulunmakta buda günlük glutamin ihtiyacının %15’ini temsil eder. Bir bcaa ürünü için bu değerler göze gerçekten hoş gelmektedir. Son olarak lezzet kısmında da belirteceğim ama ürünün portakallı olmasına rağmen şeker içermemesi özellikle define dönemi için çok önemli.

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 Dikkat Çeken Özellikleri:

– Yüksek İçerikte 6000 mg BCAA

– Emilim hızı

– Harika Çözünürlük

– Şekersiz

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 aroması şuan sadece portakallı olarak piyasada yer alıyor tadı ise biraz ekşimsi olduğunu söylemem gerekir ama içemeyecek kadarda ekşi bir tadı yok. Kullanım kolaylığı ise ürün toz formda olması hem kana karışım hızı bakımından hemde rahat kullanım bakımından gayet iyi.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

nutrend_bcaa_500gr

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Özellikle antrenman öncesi bu üründen tüketecek olursanız hem kasların onarılmasına hemde idman sonrası yeni kas gelişimine yardımcı olacaktır.

Başlangıç Seviyesi

1 Servis ürünü  200 ml su ile karıştırıp tüketiniz

Orta Seviye

1 Servis ürünü  200 ml su ile karıştırıp tüketiniz

İleri Seviye

1 Servis ürünü  200 ml su ile karıştırıp tüketiniz

İnceleme Özeti

Genel amacı sporcular için hızlı kas yenilenmesi olan Nutrend Compress BCAA 4:1:1 detaylı bir şekilde ele aldık ve küçük bir özet geçecek olursak gerek servis sayısı gerek bcaa miktarı ile ortalamanın biraz üstünde bir ürün olduğunu söyleyebilirim bunun yanında ekstra olarak glutamin içeriği de olması gayet hoş ve portakallı aromaya sahip olmasına rağmen özellikle definasyon dönemindeki sporcular için şeker içermemesi harika bir artı yanı.

1 Yorum

  1. burak
    06/01/2016 at 21:05 — Cevapla

    tadı çok çok iyi, bir sürü bcaa denedim tat olarak yanına yaklaşan yok, fiyatı da dıglerıne göre hala çok uygun. sıcak havalarda sporda sürecince ve hemen sonrasında çok iyi gidiyor. öneririm

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir