nutrend_glutamine_300

Supplement pazarında yeni yer edinmeyi başaran firmalardan biri olan Nutrend, özellikle çıkarmış olduğu protein tozu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Şirket şimdi ise amino asittin parçalarından olan Glutamine kategorisine gözünü dikmiş gibi, beklentilerin çok yüksek olduğu bu supplement markası glutamine olarak sporculara sunduğu Nutrend Glutamine bu yazımızda ele alacağız.

 

nutrend_glutamine_3002

1)İçerik Ve Performans 

Nutrend Glutamine 300 Gr ağırlığa sahiptir. 1 porsiyonu 5 gramdan oluşmaktadır ve toplam servis sayısı 60 ‘dır. Bir servisinde ise 5 gram glutamine içermektedir. Maalesef ki içeriğine başka bir ayrıntı yoktur. Glutamine kategorisinde 5 gram genel bir ortalamadır. Ama ekstra olarak bir kaç amino asit daha bulunsa tadından yenmez diyebiliriz.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Nutrend Glutamine saf glutamin tadına sahiptir. Toz formda olması hem çözünürlük hemde kullanım kolaylığı açısından oldukça uygundur. Ayrıcı kana hızlı karışım açısından da toz form her zaman avantajlıdır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirliknutrend_glutamine_3003

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

5 gram ürünü (2 tepeleme çay kaşığı) antrenmandan hemen sonra 1 servis alınız.

Orta Seviye

5 gram ürünü (2 tepeleme çay kaşığı) antrenmandan önce veya hemen sonra 2 servisi su ile karıştırıp alınız.

İleri Seviye

5 gram ürünü (2 tepeleme çay kaşığı) antrenmandan hemen sonra ve yatmadan hemen önce olmak üzere günlük 2 servisi su ile karıştırıp alınız. Antrenman olmayan günlerde ise yatmadan önce 1 servis alınız.

 

İnceleme Özeti

Nutrend Glutamine içerik olarak ortalama bir glutamine olduğunu dile getirebiliriz. İçerik kısmında da belirtiğimiz gibi keşke bir kaç daha amino asit içerse iyi olabilirdi.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir