Puanlama

88
Fiyat konusunda ise içeriği bakımından Türkiye pazarında oldukça uygun bir ürün olarak gözüküyor.
Puanı: 95%
Tadı: 89%
Performans: 81%

Türkiye pazarına tüketiciler bakımından çok iyi giriş yapan nutrend firmasının yeni ürünlerinden biri olan nutrend whey core protein tozunu incelemeye alacağız tabikide her zaman olduğu gibi tarafsız olarak ürünün artılarını eksilerini sizlerle paylaşacağız.

Son olarak eğer whey protein tozları ne işe yarar kimler kullanabilir gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız burada ulaşabilirsiniz.

Nutrend Whey Core 100 Protein Artıları ve Eksileri

1) İçerik ve Fiyat / Performans oranı

Whey Core 100, en iyi kaynaklardan yapılan % 100 saf peynir altı suyudur. Hızlı emilir ve biyolojik değeri oldukça yüksektir.

Ürünün genel olarak içeriğine bakacak olursak şöyle bir tablo karşımıza çıkıyor.

Ekran Alıntısı

Yukarıda bulunan içerik tablosundan tabiki de ilk göze çarpanlardan biride ürünün 1 servisinde yaklaşık olarak 5000 mg BCAA(Lösin , İzolösin , Valin) bulunması.

Diğer yandan 1 servisinde bulunan 22,7 g protein miktarı fiyatı bakımından tabiki de ürün için olumlu bir etken. Ama ürünün fiyatı her ne kadar düşükte olsa içinde azda olsa glutamin ve kreatin bulunmaması ürünün biraz eksiklikleri olduğunu belirtmek isterim.

Fiyat konusunda ise içeriği bakımından Türkiye pazarında oldukça uygun bir ürün olarak gözüküyor.

2) Lezzet ve Kullanım kolaylığı

Her zaman sizlerle doğru bilgi vermek için araştırıyoruz hatta ürünleri deniyoruz. Benimde kullandığım bir ürün olan nutrend whey core protein tozu tad bakımında gerçekte çok hoş ve kaliteli özellikle çilekli olanı süt ile içildiğinde milkshake gibi oluyor. Ama ürünün dezavantajlarından biri her ne kadar ürünü satan firmalar iyi çözünürlük desede benim kullandığım kadar çözünürlük bakımından sınıfta kalan bir ürün özellikle ürünü karıştırmak baya bir zaman alıyor inanılmaz bir topraklama yapan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

3) Bulunabilirlik ve diğer faktörler

Bulunabilirlik bakımından nutrend her ne kadar Türkiye pazarına yeni girmiş olsada kolaylıkla supplement marketlerinde bulunabilen ve tedariki sağlana bilen bir ürün.

İnceleme Özeti ve son değerlendirme

Pazara yeni giren bir ürün olan nutrend gerçektende içeriği bakımından zengin olması dikkat çekmeye yetiyor gibi. Eğer kullandığınız whey protein tozundan memnun değilseniz gönül rahatlığı ile kullana bileceğiniz bir ürün. Yüksek oran bcaa kaslarınızın gelişmesine ve onarmasına da yardımcı olacaktır.

Fiyat konusunda ise ülkemizde oluşan diğer markalara karşı güvenirlik markaların ciddi anlamda fiyatlarının artmasına sebep oldu. Pazara yeni giren nutrend bunun yerine daha uygun fiyata ürünü satışa sunması kullanıcılara olumlu yansıyor.

nutrend-whey-core

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir