Black Series ürünleriyle tanıdığımız Nutrex firması, Adipodex ve Hibern8 ile ürün gamını geliştirdikten sonra şimdi de Hemo Rage ürününün shot versiyonuyla gündemimizde.

Daha önce incelemesini yaptığımız HemoRage ürününün artık tek kullanımlık shotlar şeklinde ve OutRage adı altında piyasaya sürüleceği haberini bir süre önce duyuran Nutrex, umarız ülkemize de yakın tarihte bu ürünüyle giriş yapar. BSN’in N.O Xplod tek kullanım shotlarının ülkemizde giderek daha az bulunabilmesinden ötürü piyasada böyle bir açık olduğundan bahsedebiliriz ve bu da tam da yeni adıyla OutRage olan Hemo Rage’in kapatabileceği bir açık.

Farklı supplement türlerinin farklarını ele aldığımız yazımızda da belirttiğimiz üzere, tek kullanımlık shot ürünler genellikle maliyet olarak daha pahalı olsa da, tüketicilere kullanım kolaylığı sunmaları açısından zaman zaman herkesin tercihi olabiliyor.

Firmanın gündemdeki bir başka ürünü ise Outlift adlı bir supplement. Yeni bir pre-workout olan Outlift de yakın zamanda piyasaya sürüleceği firmanın resmi sitesinden açıklandı.

Özet geçmek gerekirse,

Adipodex: Termojenik yağ yakıcı
Hibern8: Uyku desteği
Outlift: Pre-Workout

ürünleri ile yakında umarız NutreX’in gelişmiş yeni ürünlerini ülkemizde de görebiliriz.

Firmanın resmi internet sitesi: http://www.nutrex.com/

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir