Bugünkü yazımızda Olimp Creatine Monohydrate Powder incelemeye alacağız. Olimp Nutrition firması 20 yıldan fazla sporcu gıdası pazarında olan bir firmadır. Özellikle geliştirmiş olduğu, BCAA ve Glutamin ürünleri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Bakalım diğer ürünlerinde yakaladığı başarıyı çıkarmış olduğu bu yeni Creatine ürününde de yakalayabilecek mi?

1)İçerik Ve Performans 

Olimp Creatine Monohydrate Powder 250 gram ağırlığa ve 83 servis sayısında sahiptir. Bu servis sayısı sayesinde satın alan kullanıcılara uzun kullanım süresi sunmaktadır. Servisinde 3 gram Kreatin Monohidrat bulunmaktadır. Diğer kreatin ürünlerine göze önüne alırsak ve bir ortalama yaparsak maalesef bu ortalamanın aşağısında bir gramaj ama olimp markasının kalitesi bir çok markanın önüne geçecektir.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Olimp Creatine Monohydrate Powder çoğu kreatin gibi aromasız olarak kullanılmaktadır. Ayrıca toz formu sayesinde emilim süresi çok süresi hızlıdır ve kullanımı basittir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

olimp creatine monohydrate powder 250 gr

Kullanım Tavsiyesi

1 ölçek (3g) ürünü 200-250ml su ile karıştırarak kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Olimp kreatine diğer çıkarmış ürünlerin içeriği ile kıyaslarsak biraz pasif gibi dursa da kullanımı performans açısından oldukça iyi.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir