Çıkarmış olduğu glutamin ve bcaa ürünleri ile marka olarak kendini üst sıralara taşıyan Olimp Nutrition yakalamış olduğu bu ivmeyi yeni ürün olarak Olimp Gain Bolic Karbonhidrat tozu ile devam ettirmek istiyor. Daha önce birkaç ürünü incelediğimiz bu marka bizi her zaman iyi ve kaliteli ürünler çıkardığını inandırabilmişti. Bakalım yeni çıkarmış olduğu bu üründe bizi ne gibi artılar eksiler bekliyor.

1)İçerik Ve Performans  

Olimp Gain Bolic Karbonhidrat Tozu 4 kg ağırlığa ve 40 servis sayısına sahiptir. İçeriğinde vitaminler, amino asitler, gibi biz sporcular için çok önemli maddeler vardır. Önemli olanlarına değinmek gerekirse içeriğinde 80 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Bunun 33 gramı şekerdir. Ayrıca 15 gram protein, 1,5 gram kreatin, 500 mg taurin, 350 mg arjinin ve yaklaşık 2,5 gramda BCAA içermektedir. Olimp markası bu ürününde de zengin içeriğini yine ortaya koymuş gözüküyor.olimp gain bolic karbonhidrat tozu 4000 gr

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Olimp Gain Bolic Karbonhidrat Tozu aroma olarak çilek, çikolata ve vanilya çeşitini bulundurmaktadır. 3 aromanın tadı ayrı bir güzel olduğunu da belirtebiliriz. Ayrıca isminden de anlaşılacağı gibi toz formda olan bu ürün kullanım ve sindirim açısından oldukça iyidir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

olimp gain bolic karbonhidrat tozu 4000 gr

Kullanım Tavsiyesi

Antrenmanlardan 45 dakika önce ve antrenmandan sonra 5,5 ölçek (100g) ürünü 450ml su veya yarım yağlı süt ile karıştırarak kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Olimp Nutrution çıkarmış olduğu bu ürününde de bizi yanıltmadı zengin içerik ve mükemmel aromaları ile yine ne kadar kaliteli marka olduğunu gösterdi. Ürünün tek handikap yanı ise şeker oranın biraz fazla olması gibi gözüküyor.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir