olimp_iso_plus_drink  

Sporcu takviyeleri dünyasında 20 yılın üstündeki tecrübesi ile öne çıkan bir firma olan olimp piyasaya performans artırıcı olarak sunduğu Olimp Iso Plus Isotonic Drink bu yazımızda detaylı bir şekilde ele alacağız. Olimp markası özellikle çıkardığı BCAA ürünü ile gıda takviyesi pazarında tutunmayı çok iyi başardı bakalım bu üründe de aynı başarıyı yakalayabilmiş mi?

 

 

1) İçerik Ve Performansolimp_iso_plus_drink33

Toplam 40 servisten oluşan Olimp Iso Plus Isotonic Drink ürünü özellikle içerisindeki vitaminlerle dikkati üzerine toplamayı başarıyor. Yandaki tabloda da gördüğünüz gibi nerdeyse çoğu vitamin ve minareler içerisinde bulunuyor buda antrenman esnasında sizin maksimum performansa çıkmanızı sağlıyor.

 

 

 

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Toz formda bulunan bu performans artırıcı ürün şuanlık sadece limon aroması bulunmaktadır tadı limonata nerdeyse aynı olduğunu belirtebiliriz. Kullanım kolaylığı ise başta da belirttiğimiz gibi toz formda olması ve kolay karışım sağlanması ürün için oldukça iyi bir avantaj.

 

 

 

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikolimp_iso_plus_drink333

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

 

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç ve Orta Seviyesi

1 servis ürünü 250ml su ile karıştırarak antrenman esnasında alınız.

İleri Seviye

2 servis ürünü 450ml su ile karıştırarak antrenman esnasında alınız.

İnceleme Özeti

Olimp markasının BCAA daki başarısını bu üründe de devam ettirmesi oldukça iyi bir yaklaşım olduğunu söyleyebiliriz. İçerisinde bulunan vitamin ve minareler ve birçok madde spor yaparken gerçekten performansınızı artırmaya yetiyor. Özellikle de uzun süre spor yapan bir birey iseniz kan akışınızı dahi hissetmenizi sağlayabilecek bir ürün olduğunu belirtebiliriz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir