Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımızda Olimp Pump Express Pre-Workout ürününü incelemeye alacağız. Geçmiş zamanda pek çok ürününü incelemeye aldığımız Olimp firması çoğu ürününde incelemelerimizden başarılı olarak ayrılmayı başardı, bakalım bu üründe nasıl bir başarı yakalayacak?

1) İçerik Ve Performans

Olimp Pump Express Pre-Workout 660 gram ağırlığa ve 30 servis sayısına sahip bir antrenman öncesi ürünüdür.İçerisinde çeşitli vitamin ve minaraller aynı zamanda amino asitler bulunmaktadır. Bunların bizim için önemli olanlarını ele aldığımızda, 17 gram protein, 9.8 gram BCAA ve öncüleri, 3.4 gram Kreatin Monohidrat ve 2.5 gram Arjinin bulunmaktadır. Ayrıca üründe günlük hayatımızda pek çoğumuzun kullandığı kafein ise 100 mg civarında bulunmaktadır. Bu ürün gerçekten harika değerlere sahip.olimp pump express pre-workout 660 gr

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Olimp Pump Express Pre-Workout portakal aroması ile supplement pazarında yerini almayı başardı. Olimp daha önce BCAA ürününde fazla köpürme ile ilgili şikayetleri almıştı. Bu üründe böyle bir olay var mı şuanlık kullanmadığım için bilemiyorum ama Olimp gibi bir markanın bu sorunu aştığını düşünüyorum.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

olimp pump express pre-workout 660 gr

Kullanım Tavsiyesi

Antrenmandan veya herhangi bir fiziksel aktiviteden önce, antrenman olmayan günlerde öğün aralarında günde 1 porsiyon alınız. 1 porsiyon (30g=3 ölçek) 200ml su ile karıştırınız.

 

İnceleme Özeti

Olimp firması artık supplement pazarında kalite denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olmayı başardı. Çıkarmış olduğu bu pre workout ürününde baktığımızda içerik olsun lezzet konusu olsun herşey mükemmel kıvamda. Özellikle içerik kısmı oldukça zengin. Eğer sizde bir pre workout ürünü almayı düşünüyor iseniz içerik kısmından dolayı şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir