Sporcular için gıda takviyeleri konusunda ilk akla gelen markalardan biri olan Optimum Nutrition çıkarmış olduğu Gold Standart BCAA ile yeniden karşımızda. Ülkemize yeni gelen gıda takviyesi olan bu ürün bakalım hangisupplementler incelemesinden geçebilecek mi?

 

1)İçerik Ve Performans

Opitmum Gold Standard BCAA 266 gram ağırlığa ve 28 servis sayısına sahip bir üründür.

Yandaki tabloda da görebileceğiniz gibi içerisinde toplmda 5 gram BCAA bulunmakta. Bu gramaj ortalama BCAA ürünlerine göre gayet ideal gözükmektedir. Daha önce hiçbir incelememizde karşılaşmadığımız Wellmune ve Rhodiola rosea maddelerinide içermektedir. Rhodihola maddesi özellikle zihinsel odaklanmayı hedefleyen bitkisel bir maddedir. Bu ikili etkiyi arttırması için bcaa ürününe eklenmiştir.optimum gold standard bcaa 266 gr

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Lezzet konusunda önder firmalardan olan Optimum çıkarmış olduğu Gold Standart BCAA ürününde çilek ve kivi karşımı bir aroma kullanmıştır. Açıkcası tatlı bir tadı olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım açısından aromanın olumsuz bir yanı yok. Bunun yanında toz formda olan bu ürünü hızlı emilimi ve kolay kullanım sayesinde sporculara kolaylık sağlamaktadır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik  

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

optimum gold standard bcaa 266 gr

Kullanım Tavsiyesi

2 Ölçek(9,5 gram) 200 ml su ile karıştırarak, antrenman öncesi veya antrenman sonrası tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Optimum çıkarmış olduğu bu üründe bizi gerçekten şaşırttığını söyleyebiliriz. Nedeni ise fiyat bakımından oldukça tavan seviye de olan optimum ürünleri bu üründe ortalama seviyeye geri geldiğini görmüş olduk.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir