optimum_pro_gainer

 

Sadece ülkemizde değil uluslararası platformda da supplementler piyasasını egale etmiş bir marka olan Optimum Nutrition’dır. Bu markanın bizlere sunduğu Optimum Nutrition Pro Gainer ürününü incelemeye alacağız şuana kadar markanın çıkarmış olduğu ürünleri inceldiğimizde her zaman bize pozitif algı yarattı bakalım bu üründe nasıl bir sonuca varacağız.

 

1) İçerik Ve Performansoptimumprogainericeriktablosuhangi

İçeriğe bakmadan önce ürünün amacında biraz bahsetmek gerekirse ürün kaliteli antrenmanlar sonrası kullanıldığında vücutta anabolik ortamı yaratmaya sebep oluyor buda kasların hacimlenmesini sağlıyor ve ürünün complex formda olması hem anlık vücut ihtiyacını hemde uzun süreli vücut ihtiyacını karşılıyor.

Şimdi ise değer tablosunda gördüğümüz değerlere bir bakmak gerekirse bir servisinde toplam 60 gram protein bulunmaktadır buda normal bir sporcu için protein ihtiyacının %40-50 civarını yetecek kadar iyi durumda proteinden bahsetmişken amino asitlere değinmeden olmaz gibi maalesef ki değer tablosunda amino asitleri görememekteyiz buda sanırım amino asitlerin az olduğu anlamına geliyor. Bu üründe en çok dikkat çeken özelliklerinden biride yoğun miktar vitamin ve minareler içermesi bunlar hep sizi dinç tutar hemde kasların ağrısını engeller ve başka buraya sığmayacak kadar çok yararları vardır. Son olarak üründe şeker ve yağ oranına bakarsak yağ oranı 8,4 gram şeker oranı 8,5 gram olarak görmekteyiz gainer ürünleri için gayet normal bir ortalama olduğunu söyleyebilirim.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Optimum Nutrition Pro Gainer’da aroma olarak sadece çikolatası bulunmaktadır. Eğer spor hayatınız belirli bir süreyi geçtiyse optimum ürünlerini denedinizi düşünüyor ve tadın ne kadar iyi olduğunu bildiğinizi tahmin edebiliyoruz daha önce bu markayı kullanmayanlara ise lezzet bakımından aklınızda en küçük bir soru işareti olmaması gerektiğini söyleyebilirim. Kullanım kolaylığı çoğu gainer da olduğu gibi toz formda olması kullanım açısından gayet kolay.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikoptimımprogainersatınal

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

1 Porsiyon 170 gr (3 tepeleme ölçek) ürünü 500 ml su ile karıştırarak Antrenman öncesi ve Antrenman sonrası tüketiniz.

Orta Seviye

1 Porsiyon 170 gr (3 tepeleme ölçek) ürünü 500 ml su ile karıştırarak Antrenman öncesi ve Antrenman sonrası tüketiniz.

İleri Seviye

1 Porsiyon 170 gr (3 tepeleme ölçek) ürünü 500 ml su ile karıştırarak Antrenman öncesi ve Antrenman sonrası tüketiniz.

İnceleme Özeti

Parça parça incelemiş olduğumuz Optimum Nutrition Pro Gainer’i özet geçecek olursak içerik bakımından ürün oldukça iyi tek dezavantajı amino asit grubunun az olması tad olarak ise üst seviye iyi kalitede olduğunu belirtebilirim.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir