Özellikle çıkarmış olduğu whey protein tozu ile bu kategoride kendisini kanıtlamış olan Optimum markası bugünler de Optimum Platinum Hydrowhey  ile kategorideki yeni ürününü pazara sürmeyi başardı. Her zaman yüksek içerik ve kaliteli hammadde kullanmayı başaran Optimum bakalım bu üründe ne kadar başarılı olmuş?

1)İçerik Ve Performans 

Optimum Platinum Hydrowhey toplamda 1590 gram ağırlığa ve 40 servis sayısında sahip bir protein tozu ürünüdür. İçeriğinde dikkat çeken yanları ise, 30 gram protein, 1 gram yağ ve 1,9 gram karbonhidrat bulunması. Özellikle yüksek protein miktarı ve düşük yağ ve karbonhidrat miktarı sporcular için ve yağsız kas kütlesi için çok önemli.optimum platinum hydrowhey 1590 gr protein tozu

Optimum Platinum Hydrowhey’in öne çıkan yanları:

– Hidrolize edilmiş İzole Whey protein içeriği

– Servis başına 30gram protein

– Servis başına 9 grama yakın BCAA oranı

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Optimum Platinum Hydrowhey şuan sadece çilek aroması bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda çikolata aroması da çıkacağı firma tarafından açıklanmıştır. Gıda takviyelerindeki aroma konusunda en iyi diyebileceğimiz marka olan optimum, bu üründe de kalitesini ortaya koyduğu görülmektedir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

optimum platinum hydrowhey 1590 gr protein tozu

Kullanım Tavsiyesi

1 porsiyon (39g) ürünü 400ml su veya yarım yağlı sütle karıştırarak içiniz. Tavsiye edilen porsiyon miktarını aşmayın.

İnceleme Özeti

Optimum Platinum Hydrowhey özellikle yağsız kas kütlesi isteyen sporcular için kullanılması en uygun protein tozudur. Hem içerik bakımından hemde aroma konusunda bir numara olan Optimum bu ürününde de markasının kalitesini ortaya koyduğu açıkça ortada.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir