Optimum şüphesiz ki gerek bizim gerekse siz okurlarımızın en sevdiği supplement markalarından biri.

Pek çok ürünün değerlendirmelerimizde ne kadar yüksek oy aldığı göz önünde bulundurulursa, bu durumun hiç de şaşırtıcı olmadığını görebiliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Optimum‘un yeni bir pre-workout’u piyasada süreceği açıklandı ve nihayet bu ürünün detayları belli oldu.

pre-workout gold standard icerik
Ürünün içerik listesini buradan görüntüleyebilirsiniz

Elbette ürünü henüz inceleme şansımız olmadı (maalesef) fakat yine de içerik listesinden yola çıkarak bazı varsayımlarda bulunmamız mümkün.

Görüldüğü üzere ürünün 1 ya da 2 ölçek kullanılması tavsiye ediliyor ve aslında içeriği piyasadaki çoğu diğer pre-workout takviyesinden çok da farklı sayılmaz ve “energy & focus complex” – “muscle building matrix” gibi bazı içerik kombinasyonları adı altında aslında daha çok creatine, cafeine gibi etken maddelerin dışında, Vitamin B12, Beta-Alanine ve Citrulline Malate gibi maddeleri de içinde bulunduyor.

Elbette bu Gold Standard Pre-Workout’un değerlendirmemizden nasıl bir sonuç alacağını şimdiden kesitmek zor çünkü gerek ülkemizdeki satış fiyatı gerekse tadı, etkisi ve pek çok faktörü bizim için belirleyici faktör olacak ve kim bilir belki de en iyi pre-workoutlar sıralamasında listeye girecek.

Yine de Optimum’un geçmiş başarıları göz önünde bulundurulduğunda, dört gözle beklediğimiz bir ürün haline geliyor ve şüphesiz ki ülkemizde de yakında piyasaya sürülecektir diye umuyoruz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir