Supplement dünyasında temeli çok eskilere dayanan Optimum Nutrition özellikle ürünlerinde kullandıkları kaliteli hammadde ve en iyi aroma seçenekleri ile sporcuların her zaman ilk seçimleri arasında yer almaktadır. Bu yazımızda ise bu markanın bizlere sunduğu Optimum Pro Bcaa Powder incelemeye alacağız. Şuana kadar optimum ürünleri bizi pek de hayal kırıklığına uğratmadığını söyleyebiliriz, bakalım bu üründe bizi neler bekliyor olacak.

1)İçerik Ve Performansoptimum_pro_bcaa2

Toplamda 20 servis sayısına sahip olan Optimum Pro BCAA, bir servisinde ise 4 gram Lösin, 2 gram İzolösin, 2 gram Valin içermekte toplamda ise 8 gram BCAA içermektedir. Ekstra olarak ise içeriğinde 5 gram glutamin de bulunmaktadır. Bu sayede ise toplamda 13 gramlık amino asit profili ile bcaa kategorisinde öne çıkan bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. İçerik kısmında dikkatimizi çeken yer ise şeker miktarının sıfır ve yağ miktarı ise yok denecek kadar az olması ürün için dikkat çeken özelliklerinden.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Bir supplement almadan önce aklımızda soru işareti bırakan en önemli kısım ise her zaman tadı olmuştur. Optimum Nutrition aroma bakımından her zaman farkını göstermiştir. Bu üründe de yeni bir aroma karışımı denemesi yapan Optimum,  Ahududu ile Limonu karıştırarak harika bir aroma tutturduğunu söyleyebiliriz.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

optimum pro bcaa powder 390 gr

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç, Orta Seviyesi

2 ölçek (19,5 gr) ürünü 300 gr su ile karıştırarak antrenman öncesi, antrenman esnası ya da antrenman sonrası alabilirsiniz.

İleri Seviye

2 ölçek (19,5 gr) ürünü 300 gr su ile karıştırarak antrenman öncesi, antrenman esnası ya da antrenman sonrası veya ekstra olarak yatmadan önce alabilirsiniz.

 İnceleme Özeti

Optimum Nutrition yeni çıkardığı Pro Serisi BCAA ürününü detaylı olarak incelemeye aldık. Küçük  bir özet geçmek gerekirse içerik bakımından oldukça zengin bir ürün olduğu gayet açık ortada, lezzet konusunda ise Optimum markasını en iyisi şekilde temsil ettiğini belirtebiliriz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir