Gıda takviyeleri arasındaki markalara bakıldığında ilk 3 sırada her zaman bulunan bir marka olan Optimum yakın zamanda kompleks ürün olan Optimum Pro Complex Protein Tozu piyasaya sundu. Optimumun bu ürünü sadece spor sonrası değil aynı zamanda gün içerisinde de kasların protein ihtiyacını gidermeye yardımcı olmaktadır.

Optimum Pro Complex amino asit bakımından zenginleştirilmiş içeriği ile çok yüksek bir BCAA ve Glutamin amino asitleri oranına sahiptir.

Hidrolize ve İzole teknolojileri ile geliştirilmiş olan Optimum Pro Complex diğer birçok kompleks protein ürününe göre çok daha düşük bir karbonhidrat, şeker ve yağ oranına sahiptir.

1)İçerik Ve Performans 

Optimum Pro Complex Protein Tozu 1440 gram ağırlığa ve aynı zamanda 20 servis sayısına sahip bir protein tozudur. İçeriğinde 1 porsiyonu ele alındığında 60 gram protein ve 3,5 gram karbonhidrat 1 gramı şekerden gelen içerikler bulunmaktadır. Bir protein ürünü olarak görülen bu ürün yüksek değerli bir protein tozudur.

Optimum Pro Complex öne çıkan özellikleri:

– Kompleks protein içeriğine sahip:

  • Hidrolize Whey Protein
  • İzole Whey Protein
  • Yumurta Proteini
  • Hidrolize Yumurta Proteini

– Düşük şeker ve yağ oranı

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Optimum Pro Complex Protein Tozu çilek aroması ile karşımıza çıkmaktadır. Toz formda olması sebebi ile kullanımı gayet kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

optimum pro complex protein tozu 1440 gr

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

1 Porsiyon Ürünü (72 gr) 300 ml su ile antrenmandan sonra tüketiniz.

Orta ve İleri  Seviye

1 Porsiyon Ürünü (72 gr) 300 ml su ile sabah kalktığınızda ve antrenmandan sonra tüketiniz.

İnceleme Özeti

Optimum Pro Complex protein tozu ürünü kompleks yapıya sahibi olması ile hem antrenman sonrası hemde gün boyunca protein ihtiyacınızı gidermeye yardımcı olmaktadır. Ayrıcı optimum markası altında pazara sunulan bu ürün kalite bakımından da diğer ürünlere göre oldukça iyi.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir