Bugünkü incelememizde Reflex Nutrition Instant Whey Protein tozunu inceleme alacağız İngiltere menşeili olan Reflex Nutrition 20 yıllık gibi uzun bir süre tecrübesi ile öne çıkan bir firmadır.

 

 

 

1)İçerik Ve Performans 

Evet arkadaşlar uzun bir süredir yandaki gibi bir ürün içerik tablosuna sahip ürünleri inceleyemiyorduk. Bu üründeki içerikler saymakla bitmez gibi ama biz sizin için önemli olanları artıları eksileri ile anlatacağız. İlk olarak Reflex Nutrition Instant Whey Protein tozu toplamda 2,2 kilogram ağırlığa ve 88 servis sayısına sahiptir. İçeriğinde 20 gram protein, 1,1 gram yağ 1,6 gram karbonhidrat, 5,6 gram BCAA 4,4 gram Glutamik asit öncüleri bulunmaktadır. Protein açısından %80 lik değeri oldukça iyi durumda, ürünün artılarından biride BCAA ve glutamik asit öncülerin oldukça yüksek olması. Diğeri ise yağ, karbonhidrat ve şeker gibi maddelerin oldukça az bulunması.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Reflex Nutrition Instant Whey Protein aroma olarak sadece çikolata tadına sahiptir. Bir milkshake ile eş değer tadı olduğunu belirtebiliriz. Kullanım kolaylığı ise oldukça iyi çözülmesi ile iyi durumda.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

1 Porsiyon (25g) ürünü 175-225ml su veya yarım yağlı süt ile karıştırarak içiniz. Tavsiye edilen porsiyon miktarını aşmayınız.

İnceleme Özeti

Reflex Nutrition gibi ülkemize yeni gelen markaların diğer vazgeçilmez sayılacak markaların tahtını ele geçirecek gibi duruyor. Bunun nedeni yeni gelen ürünlerinin çoğunda performans ve fiyat ilişkisi tüketici bakımından oldukça iyi durumda olması.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir