ronnie_cole_antium

Ronnie Coleman Pro-Antium toz forma sahip olan kompleks bir protein ürünüdür. Vücut geliştirme alanında en başarılı ve ünlü sporculardan biri olan Ronnie Coleman’ın kendi geliştirdiği markadır. İçeriğinde casein, yumurta, whey proteinler içermektedir.

 1) İçerik Ve Performans

ronnie_cole_antium2

Toplam 50 servis sayısına ve 2550 gram ağırlığa sahiptir. İçeriğinde dikkat çeken özelliklerinin başında gelen 30 gram protein içermektedir. Ayrıca düşük yağ ve şeker oranı ile sporcular için oldukça ideal bir üründür. Ekstra olarakta 5000 mg kreatin monohidrat ve çeşitli vitamin ve minerallerde içerisinde bulundurmaktadır.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Ronnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein şuanda iki çeşit aroması ile Türkiye pazarında yer almaktadır. Bunlar; çilek ve vanilya aromasıdır. İki aroma içinde iyi olduğunu söylenebilir tabi ama bizim düşüncemizce çilek aroması bir tık daha iyi diyebiliriz.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikronnie_cole_antium3

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç ve Orta Seviye

Spordan 45dk önce ya da hemen sonra 1 ölçeği 300ml su ile karıştırarak alınız.

İleri Seviye

Spordan 45dk önce ya da hemen sonra 1 ölçeği 300ml su ile karıştırarak alınız. Ayrıca ekstra olarak yatmadan önce de alabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Ronnie Coleman markası altında geliştirilen bu ürün protein pazarında ilerleyen tarihlerde iyi yerlere geleceğini düşünmekteyiz. Özellik fiyat performans olarak ele aldığımız bu ürün sporcular için oldukça iddaalı.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir