san_bcaa_pro2

 

1996’dan beri Amerika da üretimini sürdüren San Nutrition, Türkiye pazarında ismini fazla duyurmasa da Abd’de iyi bilinen markalardan biridir ve bu markanın çıkarmış olduğu San BCAA Pro bu yazmızında ele alacağız. İçerik kısmında da açıklayacağız ama yinede belirtmekte fayda bu ürün 12:1:1 oranına sahiptir.

 

 

 

san_bcaa_pro221)İçerik Ve Performans 

San BCAA Pro 12:1:1 456 gramdan oluşmaktadır. İçeriğinde 6,30 gram Lösin, 0,53 gram İzolösin ve Valin bulundurmaktadır. Şuana kadar incelediğimiz tüm ürünler arasında 12:1:1 oranına sahip tek ürün San BCAA Pro belkide onu en iyi yapanlardan biride bu oran. İçeriğinde ayrıca 9,85 gram protein ve 2,5 gram glutamin bulundurmaktadır.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

San BCAA Pro 12:1:1 toz formda bulunan bir bcaa ürünüdür. Çözünürlüğü oldukça kolaydır. Lezzeti ise mavi böğürtlen olarak adlandırılan aromadır. Açıkcası çok tatlı diyebileceğimiz bir aromaya sahip değildir.

san_bcaa_pro233) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç ve Orta Seviye

Antrenmandan sonra 1 ölçek (11,4g) ürünü 600ml su ile karıştırarak içiniz.

İleri Seviye

Antrenmandan önce ve sonra 1 ölçek (11,4g) ürünü 600ml su ile karıştırarak içiniz.

İnceleme Özeti

San BCAA Pro 12:1:1 ürünü her ne kadar ülkemizde fazla bilinmese de sizler için genel  olarak incelemeye aldık. Ürün içerik bakımından harikulade olduğunu dile getirelim. Eğer yakın zaman BCAA almayı düşünüyorsanız bu ürünü kaçırmayın.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir