Bir insanın spor yaparken karşılaşacağı en büyük engel, ne fiziksel limitleri ne de çevresel faktörlerin onun üzerinde yaptığı baskılardır. Hayattaki pek çok konuda olduğu gibi konu insanın kendini fiziksel olarak geliştirmesine geldiğinde, kişiyi çoğu zaman kendi koyduğu limitler geri tutar. Bu limitlerin oluşmasında en büyük faktör ise çoğu zaman motivasyon eksikliğidir.

Sporapp bu konuda kendi kendinize koyduğunuz engelleri kaldırıp spor yapmaya daha iyi motive olabilmek için geliştirilmiş çok güzel bir araç.

Sporapp nedir?

Sporapp aslında spor yapmayı seven ve bu işe gönül vermiş kişileri bir araya getiren, onların hem kendi gelişimlerinin kaydını tutmalarını hem de takip ettikleri kişilerin gelişimlerini gözlemlemelerine olanak sağlayan ve spor yapmayı adeta bir oyun haline getirip size gerçek hayatta da seviye atlattıran bir sosyal ağ olarak özetlenebilir.

Ama aslında Sporapp ‘ın yaptığı şeyi sadece bu şekilde özetlemek olmaz çünkü bu ücretsiz sistemin kendi içerisinde pek çok özelliği var ve bunlar bir araya geldiklerinde kişinin spor yaparken yaşadığı engelleri ortadan kaldırmasına yardımcı oluyor.

Sporapp sadece spor yapan insanları bir araya getirmiyor, bunun dışında kullanıcılarının uzmanlar ile iletişim kurmasına olanak sağlıyor. Bu uzmanların arasında spor salonları, antrenörler ve sporla alakalı pek çok profesyonel alandan uzmanlar da var.

Hangisupplement.com olarak bizim en çok hoşumuza giden özelliklerinden bir tanesi ise sitenin içerisindeki spor alanında pek çok faydalı bilgiyi bulabileceğiniz “Sözlük” bölümü.

Fakat sitenin yapabildikleri sadece bunlarla sınırlı değil ve olayın geneline bakarsak, insanların spor yaparken yaşadıkları motivasyon eksikliklerine önemli bir çare sunmanın yanı sıra, spor yaparken sosyalleşmesine katkıda bulunuyor.

Ülkemizde bu bir sitenin açılmış olması tüm sporseverler için büyük bir şans ve biz de bu fırsatı kaçırmayıp hemen sitedeki yerimizi aldık!

Eğer siz de spor ile yakından ilgileniyorsanız ve ulaşmak istediğiniz bazı hedefleriniz varsa siz de Sporapp ‘ın yolunu tutun ve hemen kendi antrenman bilgilerinizi girip, gelişiminizi izlemeye başlayın…

 

Sporapp bütün sporseverlerin faydalanabileceği bir platform
Sporapp bütün sporseverlerin faydalanabileceği bir platform

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir