Genel itibariyle diyet üzerine ürün üretiminde bulunan stacker 2 markası bu sefer karşımıza Zero shot 60 ml ürünüyle çıkıyor. Bu ürün en iyiler listemizde yer alıyor. Şimdi hep birlikte detaylı olarak bu ürünü inceleyelim.

1)İçerik Ve Performans

Stacker 2 L-Carnitine Shot ürünü  ampul şeklinde bulunmaktadır ve 1 ampul 60 Ml’dir. Genel olarak içeriğine bakarsak 16 kolari ve y0k denecek kadar az yağ, karbonhidrat, şeker, tuz ve protein içermektedir. Asıl ürününü temsil eden içeriğe bakarsak 3000 mg L-Karnitin ile çoğu rakip markaya fark atmıştır. Ekstra olarak vücudumuz için önemli olan B6, ve B12 vitaminlerini de içeriğinde barındırmaktadır. Bunun yanında özellikle yağ yakımı ve enerji patlaması için gerekli olan taurine ve kafeine 1193 mg sahiptir.STACKER 2 ZERO SHOT 60 ML 3000MG L-CARNİTİNE 12 ADET ürün içeriği

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Lezzet kısmı ise ürünün artılarından biri diyebilirim pek fazla denk gelmediğimiz şeftali aroması içimini de kolaylaştırmışa benziyor. Ayrıca çilek ve portakal aromalısıda bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ise servisleri ampüller den oluştuğu için gayet kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

STACKER 2 ZERO SHOT 60 ML 3000MG L-CARNİTİNE 12 ADET

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç, Orta, İleri Seviye

Antrenmandan 20 dakika önce 1 ampul tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Genel itibari ile içerik bakımından ve sunduğu aromalar ile gerçekten iyi bir olmasına rağmen fiyat ve içerik bakımından daha iyi ürünler bulunmaktadır.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir