Ultimate firmasının  amino asit ürünü olan Ultimate BCAA Powder 12000  detaylı olarak inceliyoruz.

Ultimate Nutrition dünya üzerindeki en eski supplement üreticilerinden biri. BCAA ürüleride yine kendi çizgisine yakışır niteliktedir.

 1) İçerik ve Performans

Ultimate bu bcaa ürününde içerik bakımında gerçekten zengin olduğu gözüküyor bir servisinde tam olarak 6 gram bcaa bulunması bu ürünün ilgi çekmesi için gerçektende büyük bir ayrıcalık.ultimate bcaa powder 12000 ürün içeriği

Ultimate BCAA Powder’ın bir servisinde (6g)

L-Lösin 3g

L-İzlösin 1.5g

L-Valin 1.5g

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Lezzet bakımından da zenginliğe sahip şuanda 2 çeşit aroması bulunan ultimate bunlardan birinci seçeneği karşık meyve ikinci seçeneği ise karışık üzüm aroması gerçektende kullanıcıya en azından aroma bakımında tercih hakkı veriyor. Tabi ama içerken biraz genzi yakan bir tadı olduğunu da söylemeden geçmemeliyim.

3) Fiyat performans ve Bulunabilirlik:

Bulanabilirlik bakımında hiç zorluk yaşatmayan ultimate bu açıdan diğer bcaalar ile azda olsa farkını koyabiliyor. Fiyatına bakacak olursak içeriği, servis miktarı (60) 1 servisinde 6000mg BCAA amino asitleri içermeside fiyatına göre gayet olumlu bir etken.

ultimate bcaa powder 12000 457 gr

İnceleme Özeti:

Başlangıç ve orta seviye bir sporcu için kullanıma uygun ve içeriği fiyat bakımından iyi servis miktarına da bakacak olursak gerçekten güzel bir ürün olarak ultimate bcaa powder önerebiliriz. Olumsuz yanına bakacak olursak ürünü kullanan biri olarak ürünü shakera koyduktan sonra biraz karıştırmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir