Puanlama

84
Fiyatı bakımından bir servisinde 6 gram bcaa bulunması bu ürünü diğerlerinden epey önde tutuyor.
Performans 95%
Tad: 67%
Fiyat 92%

Ultimate firmasının sıvı formundaki amino asit ürünü olan Ultimate BCAA Powder’ü detaylı olarak inceliyoruz.

Genel olarak ülkemizde ultimate ürünleri her ne kadar istenildiği kadar ilgi görmese de ultimate bu sıvı formdaki bcaa içeriği oldukça iyi gözüküyor.

Ultimate-Nutrition-BCAA-Powder-457-gr

 1) İçerik ve Performans

Ultimate bu bcaa ürününde içerik bakımında gerçekten zengin olduğu gözüküyor bir servisinde tam olarak 6 gram bcaa bulunması bu ürünün ilgi çekmesi için gerçektende büyük bir ayrıcalık.

Ultimate BCAA Powder’ın bir servisinde (6g)

L-Lösin 3g

L-İzlösin 1.5g

L-Valin 1.5g

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Lezzet bakımından da zenginliğe sahip şuanda 2 çeşit aroması bulunan ultimate bunlardan birinci seçeneği karpuz ikinci seçeneği ise limonlu gerçektende kullanıcıya en azından aroma bakımında tercih hakkı veriyor. Onun yanında sıvı halde olması kana hızlı bir şekilde karışmasını sağlıyor. Tabi ama içerken biraz genzi yakan bir tadı olduğunu da söylemeden geçmemeliyim.

3) Fiyat performans ve Bulunabilirlik:

Bulanabilirlik bakımında hiç zorluk yaşatmayan ultimate bu açıdan diğer bcaalar ile azda olsa farkını koyabiliyor. Fiyatına bakacak olursak içeriği, servis miktarı (60) 1 servisinde 6000mg BCAA amino asitleri içermeside fiyatına göre gayet olumlu bir etken

İnceleme Özeti:

Başlangıç ve orta seviye bir sporcu için kullanıma uygun ve içeriği fiyat bakımından iyi servis miktarına da bakacak olursak gerçekten güzel bir ürün olarak ultimate bcaa powder önerebiliriz. Olumsuz yanına bakacak olursak ürünü kullanan biri olarak ürünü shakera koyduktan sonra biraz karıştırmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

ultimate-bcaa

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir