Belkide supplementler piyasasında marka olarak akla ilk gelen isimlerden biri olan Ultimate Nutrition’dır ve onun çıkarmış olduğu Ultimate Prostar Whey Protein Tozu’nu içerik, tad, fiyat, bakımından incelemeye alacağız.

1) İçerik Ve Performans

İçerik bakımından ilk olarak servis miktarına bakacak olursak bu ürün tamı tamına 80 servisten oluşmaktadır buda çoğu protein tozundan daha fazla kullanım demek bir diğer yandan içerisinde 25 gr protein ile diğer protein tozlarına hemen hemen aynı sayılabilir. Bir protein tozu içerisinde belkide bizim için kilit nokta amino asit gruplarının değerleridir. Bu üründe o gruplara bakacak olursak üründe 6 gram civarı BCAA bulunmaktadır bu ürünün bizim için en mükemmel artısı olduğunu söyleyebilirim ve son olarak ürünün yağ ve şeker miktarı yok denecek kadar az buda ürünün bir başka artısı.ULTİMATE PROSTAR WHEY PROTEİN TOZU 2390 GR ürün içeriği

Ultimate Prostar dikkat çeken özellikleri: 

– İzole ve Konsantre Whey protein içeriği

– %83 Protein oranı

– Yok denecek kadar az yağ oranı

– 6 gram civarı BCAA amino asitleri içeriyor

– 1 kutuda 80 servis

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Ultimate Prostar %100 Whey protein tozu aroma bakımından şuanda en çok kullanılan aroma olan çikolatalısı bulunmaktadır. Tad konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebilirim ama sanki ürünün karışımı fazla iyi değil gibi buda tabi ki üründe kolay çözünürlük sağlayan kimyasal kullanılmadığını da gösterir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

ultimate prostar whey protein tozu 2390 gr

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

1 ölçeği (30gr) 350ml su ile karıştırarak antrenmandan hemen sonra alınız.

Orta Seviye

1 ölçeği (30gr) 350ml su ile karıştırarak sabah kalktıktan hemen sonra ve antrenmandan hemen sonra alınız.

İleri Seviye

1 ölçeği (30gr) 350ml su ile karıştırarak sabah kalktıktan hemen sonra, antrenmandan 40 dk önce ve antrenmandan hemen sonra alınız.

İnceleme Özeti

Sizler için detaylı incelemeye aldığımız Ultimate Prostar %100 Whey protein tozu hangisupplementler sınavını geçmiş bulunmakta ürün içerik bakımından oldukça iyi içerik kısmında eksik bir yanı yok tek eksik yanı diyebileceğimiz yer kolay karışım sağlamaması buda içinde karışımı sağlayan kimyasal olmadığını belirtiği için biz tüketiceler yönünde artı olarak sayılabilir.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir