Bu makalede 1983 yılından itibaren kendini geliştirmek isteyen ve her sporcu için en iyi sporcu ürünlerini üretmeyi hedefleyen Universal Nutrition markasına ait Universal Amino 2700 ürününü inceleyeceğiz.

1)İçerik Ve Performans 

universal 2700 ürün içeriğiUniversal Amino 6000 Amino Asit ürünü içerik bakımından çok sengin bir üründür. Bu ürünü için önem teşkil eden maddelere yoğunluk vererek incelememiz yapacağız. İlk olarak tablet formda bulunan Universal Amino 6000 Amino Asit toplamda 350 tablet içermektedir. 3 tablet  formu 1 servis değerine denk gelen ürünün içeriğinde ; 24 kalori ve 6 gram protein bulunmaktadır.Ayrıca ürün içeriğin 15mg B6 vitamini bulunmaktadır.  Aminoasit değerlerine geçecek olursak ise yaklaşık 354 mg Valin(BCAA), 1038mg Glutamik Asit ve bu ikisinin yanında artı 16 tane daha amino asit içermektedir. Ekstra olarak bahsetmemiz gerekirse içeriğinde özellikle kan akışını artırarak performans artışı sağlayan Arjinin de 145 mg bulunmaktadır.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Universal Amino 6000 Amino Asit içerik kısmında da belirtiğimiz gibi tablet formda bulunmaktadır bu sebepten ötürü hiç bir aroma içerik barındırmamaktadır. Tablet form olmasından dolayı yanında taşınması ve kullanımı oldukça basittir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

universal amino 2700 350 tablet

Kullanım Tavsiyesi

Antrenmandan 30 dakika önce aç karnına 3 tablet, antrenman sonrasında 3 tablet kullanınız. Ancak bireysel ihtiyacınız yasınıza, kilonuza ve yaptığınız egzersizin süre ve yoğunluğuna göre değişebilir.

İnceleme Özeti

Universal Amino 6000 Amino Asit ürünü içerik bakımından gayet iyi bir üründür. Kullanım kolaylığı  ve piyasada bulunabilirliği ürün için güzel bir avataj. yanlız fiyat noktasında diğer ürünlere göre fazla pahalı bir üründür.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir