Vücut geliştirme sporunun en doruk noktasından itibaren sektörün içerisinde bulunmayı başaran Universal firmasının kuruluşu 1977’lere dayanmaktadır. Eğer size sizde supplementler ile çok haşir neşir iseniz ve size en iyi supplement markaları diye bir soru soracak olursak herhalde Universal markası saydığınız isimlerin arasında kesin yer alacaktır diye düşünüyoruz. Özellikle firma vitamin ve mineral olarak piyasaya sunduğu Animal Pak ile kalitesini üst sıralara taşımıştır. Şimdi ise kuruluşu bu kadar eski yıllara dayanan firmanın çıkarmış olduğu Universal Glutamine ürünü incelemeye ele alacağız.

universal_glutamine_30021)İçerik Ve Performans 

Universal Glutamine 300 gramdır. Bir porsiyonu 5 gramdan oluşmaktadır ve toplam servis sayısı 60’dır. İçeriğinde ise 5 gram glutamin bulunmaktadır. Sağdaki içerik tablosu açıkcası Universal gibi bir markaya biz hangisupplement ailesi olarak yakıştıramadık, bizim için universal nutrition denildiğinde ilk akla her zaman zengin içerik gelmiş ama maalesef ki bu üründe hayal kırıklığı yaşadığımız söyleyebiliriz.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Universal Glutamine çoğu glutamin gibi aromasız olarak bulunmaktadır. Toz formda olduğu için kullanımı ve etkisi bakımından oldukça iyidir. Çözünürlüğüde tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz.

 

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

universal glutamine 300 gr

Kullanım Tavsiyesi

Orta Seviye

1 silme tatlı kaşığı (5gr) ürünü 200ml su ile karıştırarak tercihen antrenmandan önce ya da sonra alınız.

İleri Seviye

1 silme tatlı kaşığı (5gr) ürünü 200ml su ile karıştırarak antrenmandan önce, sonra ve yatmadan alınız.

 

İnceleme Özeti

Universal Glutamine detaylı olarak incelemeye aldık içerik kısmında da belirtiğimiz gibi maalesef marka bizi içerik bakımından üzdüğünü söyleyebiliriz ama tabi ki de kullandıkları ham madde diğerlerine göre daha iyi olduğun dan da eminiz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir