Puanlama

91
Alman üretimi olan Weider Mega Mass 4000. Weider firmasının en son ve en ileri seviyelerde formülüze ettiği yüksek kapasiteli bir etkiye sahip ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.
Fiyat 85%
Tat 95%
Etki/Performans 95%

 

Alman üretimi olan Weider Mega Mass 4000. Weider firmasının en son ve en ileri seviyelerde formülüze ettiği yüksek kapasiteli bir etkiye sahip ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Weider Mega Mass 4000 sporcuların Bulk, kilo ya da hacim dönemlerinde daha olumlu sonuçlar elde etmelerine yardımcı olabilir. Peki ya bizim için ne kadar yararlı bir ürün olup olmadığının bu inceleme de ele alacağız.

weider-weight-gainer-4000

 

 

 

1) İçerik ve performans:

Kilo aldırıcılar da kilit nokta oynayan servis başına miktarlar weider mega mass 4000’de oldukça iyi gözüküyor. 1 servisinde 850 kalori ve 123 g lık karbonhidrat miktarı kilo almak ve bulk dönemine giren kişiler için olduk iyi bir değerler sahip birde aşağıdaki tabloya dikkatlice baktığımızda weider mega mass 4000 neden bu kadar önemli olduğunu anlayacağız.

 Weider Mega Mass 4000 - İnceleme hangisupplement

2)Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Weider firmasının bu ürün için seçtiği aroma çeşitleri ise çilek ve çikolata olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcıların ve bizim önerimiz çikolatalıdan yana gibi gözükse de çilek aroması da çikolatayı aratmayacak cinsten. Kullanım kolaylığına ve kullanım talimatına bakacak olursak:

80 kilo altı bireyler için:

Spordan 1saat önce 3yemek kaşığı(72gr) ve spordan hemen sonra 3yemek kaşığı (72gr) alınız.

80 kilo üzeri bireyler için:

Spordan 1 saat önce 3 yemek kaşığı (72gr) ve spordan hemen sonra 3 yemek kaşığı (72gr) alınız.

 

Weider Mega Mass 4000’in dikkat çeken özellikleri: 

– Weider Mega Mass 4000 her 1 servisinde 850 kalori içermektedir

– Weider Mega Mass 4000 biyolojik değerleri yüksek olan kompleks proteinlerden oluşmaktadır:

  • Konsantre Whey Protein
  • İzole Süt Proteini

– Weider Mega Mass 4000 ham madde kalitesi ile içeriğinin ful emilmesini sağlamaktadır

– Weider Mega Mass 4000 kompleks bir Multivitamin içeriğine sahiptir (E vitamini, C vitamini, B vitaminleri, magnezyum vb.)

– Weider Mega Mass 4000 ek olarak antrenman öncesi ve sonrası için çok iyi bir enerji kaynağı olabilir

– Weider Mega Mass 4000 içerdiği proteinlerde %23.3 oranında BCAA amino asitleri içermektedir

 

3) Fiyat / Performans oranı ve Bulunabilirlik:

Weider mega mass 4000 ürünü şuanda piyasada 7 kg olarak satılmaktadır. Bilindiği üzere kilo aldırıcı ürünler supplement pazarında en yüksek rakamlarla satılan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Weider mega mass 4000 servis başı fiyatını hesapladığınızda karşınıza yüksek rakamlar çıkabilir ama bunu birde o fiyata o içeriğe sahip yemek hazırlamaya kalktığınızda düşünün ve verdiği etkiyi göze alınca fiyatı normal karşılanmaktadır.

İnceleme özeti:

Eğer ki amacınız kilo, hacim ve bulk dönemi ise kullanmanızı tavsiye edebileceğimiz bir ürün eğer ki maddi olarak ücreti size fazla geliyorsa daha uygun ürünlerde bulmak mümkün ama unutmayın ki çok nadir de olsa arasında fiyat farkı içeriği bakımından oluşmaktadır. Onun yanı sıra dikkat çeken özelliklerde bahsettiğimiz gibi 1 servisinde 850 kalori olması amacınıza ulaşmanızı olumlu yönde etkeleyecektir.

 

weider-weight-gainer-4000

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir