Puanlama

82
Ülkemizdeki supplement piyasında şuanda en yüksek fiyat ve performans sağlayan bir firma olarakta karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın tek mikronize kreatini birde biz incelemeye alalım.
Performans/Etki 95%
Fiyat 70%

Weider Pure Creatine 600 Gr - İnceleme2

Weider Pure Creatine %100 saf  ve dünyanin tek Mikronize Kreatin Monohidrat üreticisi olan Alman firmasi ALZCHEM tarafindan üretilmistir. Ülkemizdeki supplement piyasında şuanda en yüksek fiyat ve performans sağlayan bir firma olarakta karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın tek mikronize kreatini birde biz incelemeye alalım.

 

1) İçerik ve Performans

Toz formda olan weider pure creantine toplam 3409 mg. kreatin monohidrat içermektedir buda günlük kreatin ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Bunların yanında üründe aşağıdaki içerik tablosunda da göreciğiniz gibi yağ oranı. Bir diğer pozitif yanı ise ürün saf bir içerik olduğu için şeker içermemektedir. Mikronize formda olan Creapure daha hızlı bir emilime sahiptir ve weider pure creatine ATP’nin (enerji) kaslarda daha uzun süreli kalmasını yardımcı olabilir.

Weider Pure Creatine 600 Gr - İnceleme

 

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Tad konusunda weider pure creatine saf olduğundan dolayı herhangi bir aroma vs. bir tadı bulunmamaktadır. Toz form sayesinde kullanılması gayet kolay ve rahattır.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

İncelememizin başında da belirtiğimiz gibi weider Türkiyedeki supplement piyasasında fiyat konusunda en pahalı ürünlere sahiptir ama bu fiyat ürünün içeriği ve performansı ile doğru orandadır bütün ürünlerde geçerli değildir ama weider firmasında bu olay bu şekildedir. Bulanabilirlik bakımından ise bütün supplement mağazalarından kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi:

  • Orta Seviye:

1 çay kaşığı (3,4 gr) ürünü 200ml su ile karıştırarak tercihen antrenmandan önce ya da     sonra alınız.

  • İleri Seviye:

1 çay kaşığı (3,4 gr) ürünü 200ml su ile karıştırarak tercihen antrenmandan önce ya da sonra alınız.

İnceleme Özeti:

Bir creatin incelemesinide bitirmiş bulunmaktayız. Weider pure creatine içerik ve performans bakımından hangisupplementlerin sınavından geçmiş bulunmaktadır. Ürün her ne kadar performans ve içerik bakımından iyi derecede olsa da fiyatı biraz daha uygun olması bütün sporcular için fayda sağlayabilir.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir