Puanlama

75
Ülkemizdeki supplement piyasında şuanda en yüksek fiyat ve performans sağlayan bir firma olarakta karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın tek mikronize kreatini birde biz incelemeye alalım.
İçerik 90%
Tat 75%
Fiyat 60%

WEİDER PURE CREATİNESizlere bu sefer çok köklü bir marka olan weider markasının Weider Creatine Pure ürünü detaylı olarak inceleyeceğiz.

 

1) İçerik ve Performans

Toz formda olan weider pure creantine toplam 3409 mg. kreatin monohidrat içermektedir buda günlük kreatin ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktadır. WEİDER PURE CREATİNE 600GR ürün içeriğiürün toplamda 600 grdan oluşup her ölçeğinde 3,4 gram olup toplamda 176 servisten oluşmaktadır.

 

 

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Tad konusunda weider pure creatine saf olduğundan dolayı herhangi bir aroma vs. bir tadı bulunmamaktadır. Toz form sayesinde kullanılması gayet kolay ve rahattır.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

 

WEİDER PURE CREATİNE
SATIN AL

 

Kullanım Tavsiyesi:

  • Orta Seviye:

1 çay kaşığı (3,4 gr) ürünü 200ml su ile karıştırarak tercihen antrenmandan önce ya da     sonra alınız.

  • İleri Seviye:

1 çay kaşığı (3,4 gr) ürünü 200ml su ile karıştırarak tercihen antrenmandan önce ya da sonra alınız.

İnceleme Özeti:

Bu ürün diğer weider ürünleri gibi yine zen gin bir içerikle karşımıza her ne kadar çıksada fiyat noktasında diğer ürünlere göre bi hayli yüksek.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir