Evet arkadaşlar Xpro serimiz firmanın Xpro Amino 6000 Amino Asit 200 Tablet ile devam etmektedir. Her zaman olduğu gibi kısaca firma hakkında bilgi vermek gerekirse, Xpro Nutrition; Almanya da üretim yapan ve Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretilerek gerekli belgeleri alan bir markadır ve Yakamoz Sporcu Gıdaları destekleri ile ülkemizdeki sporculara sunulmuştur.

1)İçerik Ve Performans 

Xpro Amino 6000 Amino Asit ürünü içerik bakımından o kadar zengin ki sayfalarca anlatım sürebilir ama size sporcular için önem teşkil eden maddelere yoğunluk vererek incelememiz yapacağız. İlk olarak tablet formda bulunan Xpro Amino 6000 Amino Asit toplamda 200 tablet içermektedir. 3 tablet  formu 1 servis değerine denk gelen ürünün içeriğinde ; 30 kalori ve 6 gram protein bulunmaktadır. Bunun yanında sıfıra yakında karbonhidrat, şeker, yağ ve sodyum içermektedir. Ayrıca içeriğinde B6 ve C vitamini bulunduran bu ürün vücudun tüm eksiklerini tamamlamak için var olduğunun bir kanıtı gibi, Aminoasit değelerine geçecek olursak ise yaklaşık 1,5 gram BCAA, 1 gram Glutamik Asit ve bu ikisinin yanında artı 13 tane daha amino asit içermektedir. Ekstra olarak bahsetmemiz gerekirse içeriğinde özellikle kan akışını artırarak performans artışı sağlayan Arjinin de 126 mg bulunmaktadır.xpro amino 6000 amino asit 200 tablet

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro Amino 6000 Amino Asit içerik kısmında da belirtiğimiz gibi tablet formda bulunmaktadır bu sebepten ötürü hiç bir aroma içerik barındırmamaktadır. Tablet form olmasından dolayı yanında taşınması ve kullanımı oldukça basittir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro amino 6000 amino asit 200 tabletKullanım Tavsiyesi

Antreman öncesi günde 3 tablet AMINO 6000 kullanabilirsiniz ancak bireysel ihtiyacınız yasınıza, kilonuza ve yaptığınız egzersizin süre ve yoğunluğuna göre değişebilir.

İnceleme Özeti

Xpro Amino 6000 Amino Asit ürünü makalemize zor sığacak kadar çok içeriğe sahiptir. Açıkcası yeni bir oluşum markası olan Xpro her zaman içerikte ön plana çıkmayı bu üründe de başarmış gibi, Eğer sizde bir amino ürününü almak için arayıştaysanız kaçırılmıcak bir supplement olduğunu belirtmeliyiz.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir