Merhaba arkadaşlar, Xpro firmasının çıkarmış olduğu ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Bugün de firmanın çıkarmış olduğu Xpro Amino Liquid incelemeye alacağız. İlk olarak likit amino asit olarak geçen bu ürünün ne olduğu anlatmak gerekirse, isminde de geçtiği gibi likit amino asitler, belirli amino asitlerin sıvı hale getirilerek tüketilmesini sağlayan bir amino asit kullanım şeklidir. Sıvı halde tükettildiği içinde en saf ve en etkili amino asit türüdür. Biraz da marka hakkında bilgi vermek gerekir ise Xpro Nutrition üretimini Almanya’da sürdüren ve Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretimine devam eden bir markadır.

 

1)İçerik Ve Performans 

Xpro Amino Liquid 500ml ağırlığa ve 20 servis sayısında sahip bir amino asit ürünüdür. İçeriğinde dikkat çeken özellikleri ise 15 gram amin oasit, 4760 mg Arjinin, 990 mg Glutamin öncüleri ve toplamda 15 gram amino asit bulunmaktadır.xpro amino liquid 500 ml

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro Amino Liquid vişne aroması ile gıda takviyesi ürünleri arasında farklılığını ortaya koyduğu söyleyebiliriz. Tadı meyve sularla neredeyse aynı olduğunu belirtebiliriz. Bunun yanında kullanım kolaylığı açısından ise sıvı halde olan bu amino asit ürünü hızlı sindirimi sayesinde tüketticiler açısında gayet uygun.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro amino liquid 500 mlKullanım Tavsiyesi

1 porsiyon 25ml ürünü 250ml su ile karıştırarak antrenmandan veya yatmadan önce içebilirsiniz. Günde 1 porsiyon içmeniz önerilir.

İnceleme Özeti

Xpro Amino Liquid ürünü üç konu başlık altındaki değerlendirmemiz sonucu iyi bir ürün olduğunu kanıtladığını belirtebiliriz. Sıvı amino asitlerin ülkemizde zor bulunmasından dolayı kalitesine sonsuz güvenimiz olan Xpro Amino Liquid ürünü hangisupplement.com analizinden başarıyla geçmiştir.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir