Sizlerden gelen sorular üzerine Xpro firmasının neredeyse tüm ürünlerini incelemeye aldık son olarakta xpro serimize Xpro Creatine Monohydrate ile devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi üretici firma hakkında ufak bir bilgi vermek gerekirse üretimi Almanya da yapılan Xpro Nutrition marka ürünleri Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretilerek sertifikalandırılan bir üründür ve Yakamoz Sporcu Gıdaları sayesinde ülkemiz yüksek değerlere sahip bu ürüne kavuşmuştur. Şimdi sırasıyla ürünü detaylı bir şekilde ele alalım.

1) İçerik Ve PerformansXpro Creatine Monohydrate_icerik

Sağ tarafta bulunan içerik tablosunda da görebileceğiniz gibi ilk göze çarpan detay servis sayısı 147 olarak yansımaktadır. Bunun haricinde ürünü temsil eden içerik olan kreatin miktarı ise 3,4 gram ile karşımıza çıkıyor. Günlük kreatin ihtiyacı ortalama 5 gram olduğunu düşünürsek bu üründe bulunan miktar bizim günlük ihtiyacımızın %80’nini karşılıyor anlamına gelmektedir. Ürün çoğu kreatin ürününde ileride olduğunu rahatça söyleyebilirim çünkü eğer ufak bir araştırma yaparsanız kreatin ürünlerinin %90’nı 60 servisten oluşmaktadır. Bu ürün ise tam 147 servis sayısı ile o ürünlerden neredeyse 2,5 kat daha fazla kullanmanızı olanak sağlayacaktır.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Ürünün herhangi bir aroması bulunmamaktadır. Saf bir kreatin tadına sahiptir zaten su ile tüketeceğiniz bu ürünün tadı neredeyse hissedilemeyecek kadar azdır. Kullanım kolaylığı ise toz formda bulunuyor olması kolay tüketim ve kana karışım hızından dolayı gayet uygun.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro creatine monohydrate 500 gr

İnceleme Özeti

Xpro Creatine Monohydrate ürünü hangisupplement.com’un incelemesini rahatlıkta geçtiği söyleyebilirim ama eksi yanı ne diye soracak olacaksınız 3,4 gramlık kreatin miktarını söyleyebiliriz. Ancak bu bir negatif durumda değildir serviste iki ölçek (6,8gr) kullanım ile çözülebilecek bir sorun. Özellikle servis sayısı bu ürün için harika oluğunu dile getirebilirim.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir