Yakın zamanda ülkemize giriş yapan Xpro markası çıkardığı ürünler ile dikkati üzerine çekmeye devam ediyor. Sizden en çok gelen sorular arasında ilk sırada yer alan Xpro firmasının ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu yazımıda firmanın çıkarmış olduğu Xpro Creatine Powder incelemeye alacağız. Her yazımızda belirtmemize rahmen küçük bir tekrar niteliğinde belirtmek gerekirse Xpro Almanya da üretilen ve ülkemize Yakamoz Sporcu Gıdalarının destekleri ile gelen bir supplement firmasıdır.

1)İçerik Ve Performans  xpro_creatine_lemon1

Xpro Creatine Powder 150 gram ağırlığına sahiptir. Bunun yanında bir servisi 10 gramdan oluşmaktadır. Toplam servis miktarı ise 15’dir. İçeriğinde ise 12.4 kalori, 3 gram karbonhidrat ile birlikte 5 gram kreatin ve 100 mg kafein bulundurmaktadır. İçeriğindeki kafein özellikle antrenman sırasında enerji artışına doğrudan etki etmektedir. Xpro Creatine Powder üründe yağ ve protein bulunmamaktadır.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro Creatine Powder supplementler de pek fazla rastlamadığımız limon aromasını içermektedir. Özellikle yaz aylarında soğuk sıvı ile harika bir serinleme sağlamakla birlikte güzel bir tada sahiptir. Kullanım kolaylığı ise toz form sayesinde emilimi çok hızlıdır ve gerekli sıvı ile kolayca çözünebilmektedir.

 

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro creatine powder 150 gr

Kullanım Tavsiyesi

Xpro Creatine Powder  1 porsiyon (10g) ürünü 350ml su ile tamamen çözülünceye kadar karıştırarak tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Detaylı olarak ele aldığımız Xpro Creatine Powder ürünü hangisupplementler.com incelemesini başarılı bir şekilde geçtiğini belirtebiliriz. Performans ve fiyat kriterlerine bakacak olursak oldukça iyi bir ürün ve ülkemize yeni giriş yapmış bir firma olan xpro için oldukça büyük bir başarı olduğu da gayet ortada.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir