Merhaba, arkadaşlar bugün Xpro markasına ait balık yağını inceleme alacağız. Bildiğiniz üzere özellikle beyin gelişimi için balık yağının önemi çok büyük. Balık yağının yararlarına bakacak olursak;

Yağ Yakımına Yardımcı Olur

  • Hafızayı ve Zekayı Güçlendirir
  • Yağsız Kas Kütlesini Korumaya Yardımcı Olur
  • Kemikleri Güçlendirir
  • Egzersiz Performansını Arttırmaya Yardımcı Olur
  • Kalbi Hava Kirliliğinin Olumsuz Etkilerinden Korur

1) İçerik Ve Performans

Xpro Fish Oil toplamda 90 kapsülden oluşmaktadır ve her bir servisi 2 kapsül içermektedir. Yani 45 servis kullanımı vardır. İçeriğinde yandaki tabloda da görebileceğiniz gibi, 1100 mg omega 3, 660 mg EPA ve 440 mg DHA içermektedir. İçeriğinde ki DHA(Docosa Hexaenoic Acid) Beyin, bellek ve göz sağlığı söz konusunda yardımcı oluyor. EPA(Eicosa Pentaenoic Acid) ise Damar sağlığı, pıhtılaşma sistemi ve kalp sağlığında ön plana çıkıyor.xpro fish oil 90 kapsul

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro Fish Oil kapsül formda olduğu için herhangi bir aroma içermemektedir. Kullanım kolaylığı ise kapsül form sayesinde tükketim açısından oldukça kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro fish oil 90 kapsul

Kullanım Tavsiyesi

Günde 1 servis (2 kapsül) kullanılması tavsiye edilir.

İnceleme Özeti

Eğer sizde bir balık yağına ihtiyaç duyuyorsanız, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hem içerik hemde fiyat açısından oldukça ideal bir ürün.

Ürün hakkında olumlu veya olumsuz bir düşünceniz varsa lütfen yorum kısmına düşüncülerinizi yazınız.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir