Bugün sizlerle supplement pazarında çok nadir bulunan hatta supplement markalarının çok nadir ürettiği bir ürünü incelemeye alacağız. İlk olarak bu ürün Xpro firmasının üretim yaptığı ve Yakamoz Sporcu Gıdalarının ülkemize getirdiği bir ürün olduğunu belirtmek isteriz. Ürünün adı ise Xpro Glucosamine + Msm + Chondroitin’dir. Bu yazımız da sizlere ne işe yaradığı ve nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgi vereceğiz.

1)İçerik ve Performans xpro glucosamine

Xpro Glucosamine + Msm + Chondroitin 90 kapsülden oluşan ve 1 servis miktarı 2 kapsüle denk gelen bir supplementtir. Toplam servis sayısı ise 45’dir. İçeriğinde yandaki tabloda da gördüğünüz gibi 750 mg Glukozamin, 600 mg Kondroitin ve 450 mg MSM(Metil Sülfonil Metan) bulundurmaktadır.

İçeriği oldukça sade bir şekilde görülmektedir. Şimdi de içerikte yer alan maddelerin ne işe yaradığını kısaca bahsedelim.

Glukozamin: Özellikle eklem ağrıları ve romatizmaya iyi gelen bir maddedir. Diz eklemi herhangi bir travma ile karşılaştığında iyileşmek için glukozamini kendisi üretir ama tabi ki hücrelerde olduğu gibi yaş ilerledikçe glukozamini üretimi de azalır bu yüzden dışarıdan alınan takviye ile eklem kıkırdağının onarımını hızlandırır.

MSM: Glukozamin ile birlikte alındığında, osteoartrit semptomlarında azalmaya yardım ettiği, bunun yanında MSM diz osteoartit de oluşan ağrının azalmasında da büyük oranda yardımcı olduğu görülmüştür.

Kondroitin: Kıkırdak yıkımda rol alan enzimleri engeller ve erken yıkımın önlenmesine yardımcı olur.

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Xpro Glucosamine + Msm + Chondroitin supplementi tablet formda bulunduğundan dolayı herhangi bir aroma içermemektedir. Bunun yanında tablet form sayesinde kullanımı gayet kolaydır.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

XPRO GLUCOSAMİNE + MSM + CHONDROİTİN 1800 MG - 90 KAPSÜL

Kullanım Tavsiyesi

Günde bir defa 1 bardak su ile 2 kapsül içmeniz önerilir.

 İnceleme Özeti

Eğer sizde kıkırdak ve eklem ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bir hekim tarafından onaylandıktan sonra Xpro Glucosamine + Msm + Chondroitin ürününü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir