Xpro Nutrition marka ürünlerinden biri olan Xpro Glutamine Drink Powder bu makalemizde incelemeye alacağız. Diğer Xpro ürünlerinde de bahsettiğimiz gibi firmadan biraz bahsedecek olursak. Üretimi Almanya da yapılan Xpro Nutrion ürünleri Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretilerek sertifikalandırılan bir üründür ve Yakamoz Sporcu Gıdaları sayesinde ülkemiz yüksek değerlere sahip bu ürüne kavuşmuştur. Şimde bu güzel firmanın piyasaya sürdüğü Glutamine ürününü sırasıyla incelememize alabiliriz.

 1)İçerik ve Performansxpro_glutamine_powder_2_iceriktablosu

Üründende anlaşılacağı gibi ürünün genel amacı glutamin ihtiyacını karşılanmasıdır. Bu üründe glutamin miktarına bakacak olursak 5 gr olarak karşımıza çıkmaktadır bu miktarda normal bir sporcunun %50-%60’lık glutamin ihtiyacını karşılayabilecek bir seviyedir. Alacağınız bu 5 gramlık glutamin miktarı antrenman sonrası vücudun kendisini toparlanmasına yardımcı olacaktır ve aynı zamanda büyüme hormonunu (HGH) tetiklenmesinde de katkıda bulunur. Ürünün bence diğer glutamin ürünlerden ayıran en büyük özelliği ise hem glutamin miktarı hemde içerik tablosunda da gördüğünüz gibi içerisinde bulunan 5 gramlık proteindir. Bunların yanında ürünün tek eksik yanı ise servis sayısının biraz az olmasıdır.

Xro Glutamine Drink Powder öne çıkan özellikler;

-1 Servisinde toplam 5 gr protein içermesi.

-1 Servisinde toplam 5 gr glutamin içermesi.

-Düşük düzeyde kolari ve karbonhidrat oranı.

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Xpro Glutamine Drink Powder  limon aroması bulunmaktadır. Bilindiği üzere çoğu glutamin aromasızdır ve içtiğinizde özellikle genzinizde kötü tad bırakabilir ama bu ürün limon aroması bir harika olduğunu değinmek isterim özellikle soğuk su ile karıştırdığınızda sanki bir limonata içermiş gibi hissedeceğinizden eminim bu nedenle tad konusunda hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Kullanım kolaylığı ise ürün toz formda bulunduğu için su ile karıştırarak kolayca tüketebilirsiniz.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro glutamine drink powder 300 gr

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

Spordan hemen sonra 1 Ölçek Glutamin Powder 250ml su ile karıştırarak alınız.

Orta Seviye

Spordan hemen sonra ve gece yatmadan 1 Ölçek Glutamin Powder 250ml su ile karıştırarak alınız.

İleri Seviye

Spordan 45dk önce, hemen sonra ve gece yatmadan 1 Ölçek Glutamin Powder 250ml su ile karıştırarak alınız.

İnceleme Özeti

İncelememizde tüm detayları ele aldığımız Xpro Glutamine Drink Powerde ürünü incelmemizi başarılı bir şekilde geçtiğini söyleyebiliriz. İçerik kısmında bahsettiğimiz servis miktarının biraz az olması ürünün artılarından dolayı göz ardı edilebilecek birşey olduğunuda söylemeden geçemeyeceğim. Servis miktarının az olmasından dolayı fiyatı uygun tutulmuş. 2 paket sipariş etmek daha mantıklı duruyor.  Ürün bu güzel içerikleri sayesinde kaslarınız onarılmasını ve yenilenmesini sağlayacaktır ve vücudunuzun bağışıklık sistemini güçlenmesinde de katkıda bulunacaktır.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir