Xpro markasının ürünülerini incelemeye Xpro L-Carnitin Drink ile devam ediyoruz. Aslında bu ürün Xpro Markasının uzun süredir ürettiği ve en eski ürünlerinden biridir.
Elma ve Mango aromalı ürünü sizler için inceliyoruz.

1)İçerik Ve Performansxpro_carni_drink2

Xpro L-Carnitine Drink 15’li paketler halinde satılmaktadır. Tek bir şişesi 250 ml oluşmaktadır. İçeriğinde 1000 mg L-Karnitin, 100 mg Kafein, 2,5 kolari vardır. İçeriğindeki karnitin miktarı her ne kadar az gibi gözükse de ekstra olarak 100 mg kafein ile birleştiğinde oldukça iyi bir etkiye sahiptir. Performans açısında özellikle yağsız kas kütlesi ve kilo vermek isteyen sporcular için çok iyi olduğunu söyleyebiliriz.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro L-Carnitine Drink takviyesinin Elma ve Mango olmak üzere iki çeşit aroması bulunmaktadır.  İki aromada meyve sularına yakın bir tadı olduğunu belirtebiliriz. Ayrıca şişe formda tek kullanımlık olan bu ürün hızlı tepkisi ve kullanım kolaylığı açısından oldukça iyi.

  3) Fiyat Ve Bulunabilirlik 

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro l-carnitine 250 ml

Kullanım Tavsiyesi

1 şişe ürünün yarısını antrenmandan yaklaşık 15-20 dk önce, diğer yarısını da antrenman sırasında kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Fiyat ve performans olarak ele aldığımız bu ürünü oldukça iyi gözükmekte. İçerik kısmında da belirttiğimiz gibi her ne kadar karnitin miktarı az gibi gözükse de kafein ile ekstra artı yönü bulunmakta.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir