Ülkemize çok iyi giriş yapan bir firma olan Xpro Nutrition, Almanya da üretimini devam ettirmektedir. Özellikle ürünlerinde kullandığı ham madde ve zenginle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bugün kü yazımızda bu önemli markanın Türkiye pazarına yeni sunduğu Xpro L-Carnitine Shot 6000mg incelemeye alacağız. İncelemeye geçmeden belirtmek isteriz ki bu kadar iyi bir L-Carnitin başka yok denecek kadar az.

1)İçerik Ve Performans

Xpro L-Carnitine Shot ürünü  ampul şeklinde bulunmaktadır ve 1 ampul 60 Ml’dir. Genel olarak içeriğine bakarsak 2,5 kolari ve 0 denecek kadar az yağ, karbonhidrat, şeker, tuz ve protein içermektedir. Asıl ürnünü temsil eden içeriğe bakarsak 6000 mg L-Karnitin ile çoğu rakip markaya fark atmıştır. Ekstra olarak vücudumuz için önemli olan C, B6, ve B12 vitaminlerinide içeriğinde barındırmaktadır. Bunun yanında özellikle yağ yakımı ve enerji patlaması için gerekli olan taurine ve kafeine 50’şer mg sahiptir.XPRO L-CARNİTİNE SHOT 6000MG ürün içeriği

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Lezzet kısmı ise ürünün artılarından biri diyebilirim pek fazla denk gelmediğimiz şeftali aroması içimini de kolaylaştırmışa benziyor. Kullanım kolaylığı ise servisleri ampüller den oluştuğu için gayet kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

 xpro l carnitine shot 6000 mg 12 adet

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç, Orta, İleri Seviye

Antrenmandan 20 dakika önce 1 ampul tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Sizde L- Karnitin almayı düşünüyor ve karar veremiyorsanız. Birazda araştırma yaparak şuan Türkiye deki en iyi L-Karnitin olduğunu görebilirsiniz. Bunun yanında bu kadar iyi içeriğe sahip iken birde fiyatının iyi oluşu kullanıcılar için çok önemli bir avantaj olduğunu belirtmeliyiz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir