xpro_carnitine_shots_21_liÜretimi Almanya da yapılan Xpro Nutrition marka ürünlerden Xpro L-Carnitine Shots 3000 Mg ürününü bu yazımızda incelemeye alacağız. Xpro Nutrition ürünleri Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretilerek sertifikalandırılan bir üründür ve Yakamoz Sporcu Gıdaları sayesinde ülkemiz yüksek değerlere sahip bu ürüne kavuşmuştur. Şimdi sırasıyla ürünü detaylı bir şekilde ele alalım.

 

 

 

1)İçerik Ve PerformansXpro L-Carnitine Shots 3000 Mg1

Servis sayısında bakacak olursak toplam 21 servisten oluşmaktadır. Servis miktarı ise 1 Adet olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine Distribütör firma www.protein7.com da 7 li paket olarakta satışı yapılmaktadır. İçersinde bulunan 3000 mg ‘lık L-Karnitin miktarı antrenman öncesi kullanımda antrenman sırasında yağ yakımınıza fayda sağlayacaktır. Miktar olarak standard üzeri diyebilecek bir miligrama sahiptir.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Lezzet kısmı ise ürünün artılarından biri diyebilirim pek fazla denk gelmediğimiz şeftali aroması bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ise servisleri ampüller den oluştuğu için gayet kullanışlıdır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlikxpro_carnitine_shots_21_li1

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç, Orta, İleri Seviye

Antrenmandan 20 dakika önce 1 ampul alabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Eğer ki sizde bir L-Karnitin takviyesi almak istiyorsanız. Hiç düşünmeden bu ürüne sahip olabilirsiniz hem içerik hem de tadı konusunda ürün oldukça iyi  internetten uzun süre kullananların yorumlarını da ele alırsak performans bakımından da oldukça iyi bir ürün olduğunu söylenebilir.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir