Xpro serimize xpro maxx karbonhidrat tozu ile devam ediyoruz. Malum kış ayındayız kilo ve hacim kazanmak için harika bir mevsim olduğunda söyleyebilirim eğer ki sizde mükemmel bir biçimde kilo ve hacim kazanmak istiyorsanız bu yazımızı çok dikkatli okumalısınız. Birazcıkta firma hakkında detay vermek gerekirse  Xpro Nutrition ürünleri Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretilerek sertifikalandırılan bir üründür ve Yakamoz Sporcu Gıdaları sayesinde ülkemiz yüksek değerlere sahip bu ürüne kavuşmuştur. Şuana kadar incelediğimiz xpro ürünlerinin çoğu bizi her zaman olumlu olarak yansıdı bakalım bu karbonhidrat tozu ne kadar olumlu?

1) İçerik Ve Performans

XPRO Maxx Karbonhidrat Tozu 2500 gr inceleme içerilk

Tüm karbonhidrat tozlarında olduğu gibi Xpro Maxx Karbonhidrat Tozu’nda da servis sayısı oldukça az bunun nedenleri bizce yüksek içeriği ile kısa sürede etkisinin göstermesi olabilir. Ürünün karbonhidrat içeriği ise oldukça makbul durum 212.5 gramlık karbonhidrat sizin günlük karbonhidrat ihtiyacınızın %80- %90’luk kısmını karşılamaya yeterli birde 212.5 gramlık karbonhidratın sadece 13 gramı şekerden oluşması bir karbonhidrat tozu için harika bir oran bu oran siz ürünü kullandığınızda fazla yağlanma yapmaz ve kaliteli hacim kazanmanıza sebep olur. Protein miktarı ise 25 gramlık bir protein değeri neredeyse protein tozları ile aynı ve içerisinde bulunan mineraller ve vitaminler bağışıklık sistemi için çok önemli sonuç olarak içerik bakımından gayet iyi bir ürün.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro ürünleri her zaman aroma bakımından çok iyi durumda bu üründe de iki aroma bulunmakta bunlar muz ve çilek olarak karşımıza çıkıyor. İkisi de çok iyi ama özellikle çilekli aromasını denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Kullanım kolaylığı ise her karbonhidrata olduğu gibi toz form da bulunan bu ürün kolay karışımı ve sindirimi sayesinde kullanımı gayet iyi durumda.

 3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

 xpro maxx karbonhidrat tozu 2500 gr

Kullanım Tavsiyesi

8 Ölçek (250g) ürünü 750ml suyla karıştırarak kullanınız. Günde 4 defa sabah, öğle, akşam ve yatmadan önce 2 Ölçek (60g) ürünü 400-450ml su veya süt ile karıştırarak kullanınız.

İnceleme Özeti

Xpro maxx karbonhidrat tozu hem içerik hemde tad konusunda incelememizi başarılı bir şekilde geçmiş bulunmakta eğer satın alıp kullanmakta aklınızda bir kaç soru işareti var ise bunları kesinlikle bir köşeye atabilirsiniz. Özellikle kilo ve hacim kazanmak isteyenler ürünü düzenli kullanıp iyi bir antrenman programı ile kısa sürede hedeflerine ulaşabilir.

2 Yorum

 1. Sfk06
  02/04/2016 at 19:39 — Cevapla

  Meraba.
  Ben xpro premium maxx high calorie aldım. 350ml süte 3.5 ölçek toz atıyorum ve içiyorum. Günde 1 kere yatmadan önce. Sizce doğrumudur ölçek olayı felan.
  Bugün 4. Günüm içeli; bugğn değişiklik yapıp sabah kahvaltısından sonra 3.5 ölçek yine aldım şimdide gece yatmadan önce alıcam ölçekler sizce doğrumudur.

 2. oğuz
  07/06/2016 at 21:25 — Cevapla

  Yatmadan önce icmenizi tavsiye etmem gün icinde ara ögün olarak gün icinde ki kalori degerini yükseltmek icin alınan bir maddedir eger uyku öncesi 1 ölçekten fazla tüketirseniz cok fazla yag yapacaktır tam performans alamazsınız

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir