Üretimi Almanya da yapılan Xpro Nutrition marka ürünlerden XPRO NoxPro Pre-Workout ürününü bu yazımızda incelemeye alacağız. Xpro Nutrition ürünleri Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretilerek sertifikalandırılan bir üründür ve Yakamoz Sporcu Gıdaları sayesinde ülkemiz yüksek değerlere sahip bu ürüne kavuşmuştur. Şimdi sırasıyla ürünü detaylı bir şekilde ele alalım.

1) İçerik Ve Performans

Bir pre-workout içeriğinde bizim için olmazsa olmazlardan biride L-Arjinin maddesidir. Aklınızda neden diye bir soru oluşmuş olabilir. Başlıca sebeplerinden biride arjinin vücudun daha çok kan pompalamasını sağlar buda kaslara daha çok kan gitmesine ve performansınızın artmasını tetikler ve bu üründe tamı tamına arjinin miktarı 2000 mg. Bunun haricinde pre-workout ürünlerde görülen kafein miktarı da önemlidir üründe 150 mg kafein antrenman öncesi size iyi bir enerji verecektir. Son olarakta içeriğinde bulunan kreatin maddesi ise size antrenman sırasında patlayıcı bir güç yaratmanıza neden olacaktır. xpro noxpro ürün içeriği

XPRO NoxPro Pre-Workout dikkat çeken özellikleri:

  •  1 Servisinde yüksek miktarda Arjinin AKG (Nitrik Oksit etki) içermektedir.
  •  İçeriğinde bulunan mineraller.
  • Yük servis sayısı.
  •  Taurin miktarı.
  • Tad

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

XPRO NoxPro Pre-Workout ürünün şuan aroma bakımından sadece karpuzlu olanı mevcuttur. Tadı gerçektende bir karpuzu andırdığını söyleyebilirim bazı ürünlerdeki gibi şeker aromasından ziyade direk karpuz tadı almanız gerçekten hoş olmuş bunun yanında ürün çoğu performans artırıcı gibi toz formda bulunuyor bu sayede kana hızlı karışımı tetikliyor ve etkiyi çabuk hissetmenize yardımcı oluyor.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro noxpro pre-workout 300 gr

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi, Orta Seviye, İleri Seviye ;

Antrenman öncesinde 1 ölçek(12 g) ürünü 1 bardak su ile karıştırarak kullanınız.

İnceleme Özeti

Son xpro ürünümüzün de incelemesini tamamlamış bulunmaktayız arkadaşlar. Antrenman öncesi pre-workout ürünü olan “XPRO NoxPro” hangisupplement.com’un incelemesinden başarılı bir şekilde geçtiğini belirtmek isterim hem fiyat konusunda hemde içerik bakımından gayet iyi bir ürün olduğu ortada nelerin ürün için artı anlam ifade ettiğini dikkat çeken özelliklerinde bulabilirsiniz.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir