Olumlu geri dönüşler sayesinde Xpro Nutrition markasının çıkardığı ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Şimdi de  Xpro Tribulus incelemeye alacağız ama bundan önce her zamanki gibi firmanın genel yapısından bahsetmek gerekirse. Üretimi Almanya da yapılan Xpro Nutrition ürünleri Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretilerek sertifikalandırılan bir markadır ve Yakamoz Sporcu Gıdaları sayesinde, ülkemiz yüksek değerlere sahip bu ürüne kavuşmuştur. Şimdi sırasıyla ürünü detaylı bir şekilde ele alalım.

İlk olarak bu tribulus maddesi nedir oradan başlayalım. Tribulus özellikle erkeklerde doğal bir testosteron artırıcısı ve cinsel gücü olumlu yönde etkilediği yönde iddialar olması sebebiyle ve bunlara ek olarak sporcuların da kuvvetlerini artırdığı yönde iddialar yüzünden, supplement piyasasında da kendine yer edinmeyi başarmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

1) İçerik Ve Performansxpro_tribulus2

Servis sayısında baktığımızda 45 servisten oluşmaktadır. Servis miktarı ise 2 kapsüldür tribulus takviyesi için oldukça kullanışlı bir süre diğer yandan ürünün amacını yansıtan maddeye geldiğimiz de tribulus terrestris maddesi toplam 1000 mg’dır, bu miktar hem sizin testosteron oranınızı artıracak hemde enerji sağlayacak ve kaslarınız daha da yapılanması sağlayacak derecededir.

Xpro Tribulus’un Dikkat çeken Özellikleri:

• Servis başına 1000mg Tribulus Terrestris.
• Testesteron üretimini destekler.
• Kas güç ve kuvvetini arttırır.
• Antreman sonrası iyileşme sürecini hızlandırır.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Ürün tablet formda olduğu için herhangi bir aroma içermemektedir. Bunun yanında tablet form sayesinde kullanım gayet kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro tribulus 90 kaspul

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç, Orta, İleri Seviye

Günde 1 servis (2 kapsül) ürünü öğünleriniz ile birlikte kullanmanız tavsiye edilir.

 İnceleme Özeti

Arkadaşlar bu ürün hem testosteron miktarınız artırmaya yarar hemde kas gelişiminize yardımcı olur ama unutmadan  bunun yanında güzel bir antrenman ile bu olay gerçekleşir. Ürün içerik bakımından oldukça zengin ve xpro firması altında üretilmesi de ürüne olan güveni artırmaktadır.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir