Ülkemizde adını sıkça duymaya başladığımız Xpro firmasının ürünlerini incelemeye, Xpro Whey Amino ile devam ediyoruz. Ürün yelpazesi oldukça genişlemiş olan marka yeni ürünleri ile kullanıcılarına yeni tercihlerler sunmaktadır. Daha önceki ürünlerinde bizi olumlu yönde şaşırtmayı başaran Xpro markası bakalım, bu başarısını Xpro Whey Amino ile devam ettirebilecek mi?

1)İçerik Ve Performans

 Toplamda 200 tabletten oluşan Xpro Whey Amino ürünü 50 servis sayısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bunun yanında içerik kısmında ise 3,6 gram amino asit ile pek zengin içerikli gibi gözükmese bu tamamen tablet boyutu ile ilgili bir durumdur spor seviyenize göre tablet adetini arttırarak kullanım en doğrusu olacaktır. Fiyat performans açısından oldukça yeterli değerler olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca isminden de anlaşılacağı gibi whey amino olması sebebi ile sindirimi diğer amino asit ürünlerine göre daha hızlı gerçekleşmektedir.xpro whey amino 200 tablet

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro Whey Amino ürünü tablet formda olmasından dolayı herhangi bir aroma içermemektedir. Bunun yanında tablet form sayesinde antrenman öncesi olsun antrenman sonrası olsun kullanım gayet kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro whey amino 200 tablet

Kullanım Tavsiyesi

Antrenman sonrası veya antrenman öncesi 4 tablet almanız önerilmektedir. Bol su ile tüketimi uygun olacaktır.

İnceleme Özeti

Xpro Whey Amino ürünü fiyat ve performans açısından ele aldığımız da çok avantajlı ve kullanışlı olduğu ortaya çıkıyor.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir